Windows 11 çok sorunlu

ben yükledim sorunla karşılaşmadım.çok fark etti ssd olanlar kesin yüklesin.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    549,6 KB · Görüntüleme: 88
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    577,4 KB · Görüntüleme: 82
Daha tam sürüm çıkmadan indirmek sizin hatanız.
sorun yok forumda editlenmiş versiyonu yükledim sorunsuz şuan.

Son düzenleme:
Herşeye hakim olabilirler fakat hataları bulmak ve çözmek için zaman gerekli. Windows 10 yayınlanalı 1 ay sonra 6 yıl olacak, ve hala hatalar çıkıyor. İşletim sistemleri tahmin ettiğinizden çok daha karmaşık, bu yüzden hataları çözmek çok uzun zaman alır.

Birde olaya çok farklı bakıyorsunuz, karşılaştığınız hataların hepsi adamların backlogunda kayıtlı olup çözüm bekliyor olabilir fakat başka hatalar çözüldüğü için sıra o hatalara gelmemiş olabilir. Testerlar kısa süre içinde çok fazla hata girerse çözüm için belli bir sıraya alınıp hatalar çözülür. İşte bu yüzden sık sık hata çıkar çünkü şu an örnek veriyorum 100 tane hatanın 40 tanesi çözülmekteyse kalan 60 hata öyle bekler, tabi bu 40 hata çözülürken bir 40 hata daha çıkabilir. Bir hatayı farketmek bazen 5 saniye sürerken çözmek saatlerce sürebiliyor.

Firmaların bu şekilde erken yayınlama sebebi yüzbinlerce kişi kullansın hataları bulsun bizde çözelim diyedir. Yani zaten windows bunu yayınlarken "Arkadaşlar bu sürümde bir sürü hata var alın kullanın bu hatalar ile karşılaşın bize bildirin bizde çözelim" diyor. Senin söylediğin gibi hatalar tamamen temizlense zaten stabil sürüm olarak yayınlar. Adamlar hataları tamamen temizledikten sonra niye 6 ay daha beklesinler ki stabil sürümü yayınlamak için?
Yine yazdıklarımı iki kez yanlış anlayarak vevap verildi.
1. İşletim sisteminin ne denli karmaşık olduğunu biliyorum zaten. Yazılımcıyım?
2. Tüm hatalar çözülmeliydi demedim. Bu kadar çok hata olmamalıydı dedim.
Hayır, yazıklarımı yanlış anlayıp kendi kendine cevap vermişsiniz :D Ayrıca bu yorumları daha önce gönderilen Insider sürümlerine bakarak söylemiştim. Yeni bir işletim sistemi, kabul, zor bir iş; hatalar vs olsa da, windows 10'dan bile faha fazla performans sorunu çıkacağını düşünmemiştim" demek istedim.

@VirüslüYT 4 aylık konuyu hortlattınız, ama haklı bir hortlatma olmuş.

Geri
Yukarı