Windows 11 Defender "cihazınız savunmasız olabilir" uyarısı

ömeravcc

Centipat
Bu bir bug mı? Yoksa, bir şeyler yapmam mı gerekli? 2-3 haftadır var bu. Sorunu merak ettim, şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-04 012042.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-04 012042.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran görüntüsü 2023-06-04 012104.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-04 012104.png
    43,4 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bug ve bununla birlikte sizde de var mı bilmiyorum ama bende panel ici koyu siyah , dis taraf acik siyah sanki paneli oraya yapistirmislar gibi duruyor. Bu iki buguda hala duzeltmediler.

Bu bir bug mı? Yoksa, bir şeyler yapmam mı gerekli? 2-3 haftadır var bu. Sorunu merak ettim, şimdiden teşekkürler.
İlk resimde kapattığınız ayar yazıyor. Bu bir bug değil uyarı. Bütün güvenlik ayarlarını kapattığınız da da gelir ama devamlı olarak değil

Evet bug ve bununla birlikte sizde de var mı bilmiyorum ama bende panel ici koyu siyah , dis taraf acik siyah sanki paneli oraya yapistirmislar gibi duruyor. Bu iki buguda hala duzeltmediler.
Sabit bir şekilde yapışmış ve kapanmıyorsa evet bug ama windows başlatıldığında çıkıyorsa sadece uyarı değil midir

İlk resimde kapattığınız ayar yazıyor. Bu bir bug değil uyarı. Bütün güvenlik ayarlarını kapattığınız da da gelir ama devamlı olarak değil.

Sabit bir şekilde yapışmış ve kapanmıyorsa evet bug ama Windows başlatıldığında çıkıyorsa sadece uyarı değil midir?

Klasik guvenlik uyarisi olsa zaten bug demem. Yuz kez kapat dememe ragmen belirli bir sure sonra tekrar kendiliginden aciliyor. Bellek butunlugunu açtım hala ayni kapattim yine ayni. İlettim bu sorunu bir guncellemede duzeltmislerdi dedigim renk olayi ile birlikte sonra yine bozuldu. Artik ellemiyorum kalıyor oyle.

Klasik guvenlik uyarisi olsa zaten bug demem. Yuz kez kapat dememe ragmen belirli bir sure sonra tekrar kendiliginden aciliyor. Bellek butunlugunu açtım hala ayni kapattim yine ayni. İlettim bu sorunu bir guncellemede duzeltmislerdi dedigim renk olayi ile birlikte sonra yine bozuldu. Artik ellemiyorum kalıyor oyle.
Anladım hocam, peki format atmak bir çözüm olmaz mı

Yeni konular

Geri
Yukarı