Windows 11 deneyimim

Metehan1923

Hectopat
Daha fazla  
Windows 11 Insider Prewiew sürümü kurdum ve şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Şimdilik son derece stabil ve sorunsuz çalışıyor. Arayüz, temalar, klasörler çok hoş olmuş. PC açılış hızında Windows 10'a göre 5 saniye fark etti. Oyunları henüz test etmedim ama onda da performansın artacağını umuyorum. Sanki yeni bir PC almış gibi hissettim. Umarım her şey yolunda gider ve sorunla karşılaşmayız. Her ihtimale karşın geri dönüş için Windows.old klasörünü temizlememek en makul yol olarak gözüküyor. Yine de uyarıyım, herkeste stabil çalışmayabilir. Hepimize hayırlı olsun şimdiden.

001.png

Benim düşüncem, her 2 haftada bir büyük güncellemeler getirecekleri için, her şey rayına oturmadan yüklememek. Birkaç ciddi eksiklikler ve buglar olduğu söyleniyor.

Windows 11 Insider Prewiew sürümü kurdum ve şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Şimdilik son derece stabil ve sorunsuz çalışıyor. Arayüz, temalar, klasörler çok hoş olmuş. PC açılış hızında Windows 10'a göre 5 saniye fark etti. Oyunları henüz test etmedim ama onda da performansın artacağını umuyorum. Sanki yeni bir PC almış gibi hissettim. Umarım her şey yolunda gider ve sorunla karşılaşmayız. Her ihtimale karşın geri dönüş için Windows.old klasörünü temizlememek en makul yol olarak gözüküyor. Yine de uyarıyım, herkeste stabil çalışmayabilir. Hepimize hayırlı olsun şimdiden.

001.png

Boşta RAM kullanımı Windows 10'a göre nasıl?
Ram kullanımı Windows 10'a kıyasla %5 daha az gibi Windows 10'da %30 kullanıyordu şu anda %25'lerde seyrediyor. Chrome açınca %30 ve üstünü görüyor. Chrome'da ram harcama sıkıntısı devam ediyor ama boşta gayet iyi durumda rahat olun

Nasıl geçtiniz? Bende böyle bir ekran çıkıyor. Ve sadece sürüm ön izleme kanalı var.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (31).png
    Ekran Görüntüsü (31).png
    49,9 KB · Görüntüleme: 64

Geri
Yukarı