Windows 11 Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Evet, sızdırıldı. :D Ama direkt kendisi.
1623782493778.png

Sanal makinede denedim, kesinlikle gerçek olduğunu düşünmüyorum. User Agent değişmemiş, çekirdek versiyonu hâlâ 10. Üstelik sisteme yeni eklenen winget paket yöneticisi de yok. Windows Terminal dahil geliyor, son kullanıcı odaklı bir sistemde terminalin dahil geleceğini düşünmüyorum(Bu GNU/Linux değil, Windows!). Edge'de hiçbir değişiklik yok, dosya yöneticisi de aynı şekilde aynı dosya yöneticisi tema değişmiş. Not defteri de aynı. Kayıt defterinde NT sürümü 6.3 gözüküyor. Başlat menüsü de Windows 10X'deki başlat menüsü. winver kısmını değiştirip Windows 10X'i kopyalayıp kılıflamışlar gibi gözüküyor. Köşeler yuvarlaştırılmaya çalışılmış, ancak hiç kenar yumuşatma yapılmamış dolayısı ile yuvarlak kenarlar berbat görünüyor. Ayrıca simge teması berbat. Tasarım Microsoft'un işçiliğine hiç benzemiyor.

Son düzenleme:
windows 11

Microsoft'un 24 Haziran'da tanıtması beklenen Windows 11'den ekran görüntüleri sızdırıldı. Çinli forum sitesi Baidu'da yayınlanan ekran görüntüleri, Windows 11'in arayüzünü ve başlat menüsü tasarımını ortaya çıkardı. Arayüz değişiklikleri, Microsoft'un iptal ettiği Windows 10X ile oldukça benzer. Peki Windows 11 nasıl gözüküyor? Windows 11 arayüz tasarımı ve başlat menüsü yayınlanan sızıntılar, Windows 11'in uygulama simgeleri, arayüzü […]

Devamı: Windows 11 Ekran Görüntüleri Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Apple çakması geldi bana biraz ama linç hekim şimdi....

Yeni konular

Geri
Yukarı