Çözüldü Windows 11 ekranının ortasında 37 sayısı var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enes3536

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Anakart
86c9
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-1035G1 CPU @ 1.00GHz,
Nedense birkaç gündür bilgisayar ortasında sayı var. Nedenini bilmiyorum. Aşağıdaki 37 yazısı.

1689414886450.png

Çözüm
37 ekranınız yoktur herhalde, ondan eminim. Açılan masaüstü pencerelerinin sayısı olabilir. Görev görünümü tuşundan bakabilirsiniz.Eki Görüntüle 1862801

Pek işe yarayacağını sanmıyorum, explorer.exe ile alakalı gibi duruyor sorun.

Bir de Görev Yöneticisi'nden explorer.exe işlemini kapatmasyı deneyin.

Windows Gezgini'ni Görev Yöneticisi'nden kapatıp, bilgisayarı aç kapa yaptım ve oldu teşekkürler (explorer.exe yani)
Nedense birkaç gündür bilgisayar ortasında sayı var. Nedenini bilmiyorum. Aşağıdaki 37 yazısı.

Eki Görüntüle 1862791
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Bu videoyu denermisiniz belki düzelir
Sorumluluk kullanıcıya aittir

37 ekranınız yoktur herhalde, ondan eminim. Açılan masaüstü pencerelerinin sayısı olabilir. Görev görünümü tuşundan bakabilirsiniz.2023-07-15 13_02_42-.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de görev yöneticisinden explorer.exe işlemini kapatmasyı deneyin.

37 ekranınız yoktur herhalde, ondan eminim. Açılan masaüstü pencerelerinin sayısı olabilir. Görev görünümü tuşundan bakabilirsiniz.Eki Görüntüle 1862801

Bir de Görev Yöneticisi'nden explorer.exe işlemini kapatmasyı deneyin.

Windows Gezgini'ni Görev Yöneticisi'nden kapatıp, bilgisayarı aç kapa yaptım ve oldu teşekkürler (explorer.exe yani)

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı