Windows 11 "etkinleştirme durumu etkin değil" hatası nasıl çözülür?

Origin Man

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 3060 OC 12 GB/Ryzen 5 5500/8X2 Ram/500 gb SSD/ Win 11 Pro/Tuf Gaming a520m-plus
Hocam keyimi nasıl sıfırlarım? Belki öyle çözülebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şurayı incelersen genel olarak ihtiyacını karşılarsın tahminim. Tam anlamadım sorununu ama... Dediğim gibi linkte ihtiyacın olan tüm bilgiler mevcuttur.
Teşekkürler ama internetten araştırdım ve uyguladım buraya da linkini atıp çözüldü yapacağım (bulabilirsem)

Aynı durum bende de var çözemedim. Çözümünüzü yazar mısınız?

Windows 11 Product Keys For All Versions 32bit+64bit (2023) Tabii bu siteye gir indirdiğin Windows sürümünün anahtarını kopyala ve aşağı doğru in orada sana ne yapacağını anlatıyor bakabilirsin.

Hocam keyimi nasıl sıfırlarım? Belki öyle çözülebilir.

Yanlışlıkla yükselttim nasıl çözüldü yapabilirim ?

Windows 11 Product Keys For All Versions 32bit+64bit (2023) Tabii bu siteye gir indirdiğin Windows sürümünün anahtarını kopyala ve aşağı doğru in orada sana ne yapacağını anlatıyor bakabilirsin.

Yanlışlıkla yükselttim nasıl çözüldü yapabilirim?

Denedim fakat olmadı. 1. adımı yaptıktan sonra hata veriyor.

Yanlışlıkla yükselttim nasıl çözüldü yapabilirim?

Hata kodu resimde.

Dosya Ekleri

• hata.jpg
    hata.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 68
Baştan format attım format atarken yazdım ürün anahtarını sorun çıkmadı.
format atmak istemeyenler için ne kadar güvenli bilmiyorum ama Easy ways to activate Windows 11 for FREE without a product key ben bunu denedim ve etkinleşti. Kısaca en alttaki kodları metin belgesine yapıştırıp cmd kodlarına çevirip farklı kaydedip yönetici olarak çalıştırıyorsunuz. Ben de ilk başta hata verdi gibi gözüktü birkaç kez denedim yine aynıydı ama gidip baktığımda etkinleşmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı