Çözüldü Windows 11 format sırasında Intel VMD sürücüleri kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe Musaoğlu

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
İntel UHD Graphics
İşlemci
İntel Core i3 1115g4
Arkadaşlar selam. Önceki konuda USB başlatmama sorununu dile getirmiştim. Ama biraz bekleyince setup ekranı geldi. Bu sorunu Windows 10 format atarken de yaşıyorum. Bilgisayarım 11. nesil Intel olduğu için VMD sürücülerinin kurulması gerekiyor. Setup ekranında sürücü yükle diyorum klasörü seçiyorum ama nafile. İmzalı değil hatası alıyorum. Technopat kanalında verilenleri yaptım olmadı. Resmen sitedeki her sürücüyü kurdum ama olmuyor. Hatta HP ile iletişime geçtim dosyayı verdiler ama imzalı değil hatası devam etti. Sizce sorunun çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Önceki konuda USB başlatmama sorununu dile getirmiştim. Ama biraz bekleyince setup ekranı geldi. Bu sorunu Windows 10 format atarken de yaşıyorum. Bilgisayarım 11. nesil Intel olduğu için VMD sürücülerinin kurulması gerekiyor. Setup ekranında sürücü yükle diyorum klasörü seçiyorum ama nafile. İmzalı değil hatası alıyorum. Technopat kanalında verilenleri yaptım olmadı. Resmen sitedeki her sürücüyü kurdum ama olmuyor. Hatta HP ile iletişime geçtim dosyayı verdiler ama imzalı değil hatası devam etti. Sizce sorunun çözümü nedir?

Hocam size en yakın HP servisine götürmenizi tavsiye ederim.

Hocam sorun çözüldü. Klasörü direkt seçmeyecekmişiz. Onun içindeki bir tane daha var onu seçince oluyor. Kısacası formatımı attım teşekkürler.

Ne demek vazifemiz...

Yeni konular

Geri
Yukarı