Windows 11 format sonrası Wi-Fi ve Bluetooth gözükmüyor

cengocenfo

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 4050 i513500h 16 gb ram 512 gb samsung ssd Hp victus
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bugün Windows 11'ime virus yedikten sonra format attım. Attıktan sonra Wi-Fi calismiyordu ve sadece Ethernet kablosuyla baglanabiliyordum aygit surucusune bakinca suruculeri guncellestirmem gerektigini gordum ancak internete baglanamiyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum Wi-Fi sunucularimi nasıl guncelleyecegim su anda suruculerim guncel olmadigi icin cesit cesit sorunlarim var mediamarkta gidip orada driver kurdurtabilir miyim bilgisayarim daha yeni 1 ay once oradan aldim. Ne yapmaliyim?

Dosya Ekleri

• IMG-20240220-WA0007.jpg
    IMG-20240220-WA0007.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG-20240220-WA0013.jpg
    IMG-20240220-WA0013.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 20
Windows Update'den sürücüleri kurması lazım diye biliyorum.

Ethernet kablosu ile bağlanabiliyorsan bağlan ve wifi driver kur. öyle bi imkanın yoksa pc'ne uygun wifi driver'ı telefondan indirip kablo ile atabilirsin.

Windows Update'den sürücüleri kurması lazım diye biliyorum.
Uptade yapamiyorum internetim yok ethernet kablosu gerekiyor oda bende yok .

Ethernet kablosu ile bağlanabiliyorsan bağlan ve wifi driver kur. öyle bi imkanın yoksa pc'ne uygun wifi driver'ı telefondan indirip kablo ile atabilirsin.
Ethernetim yok ve o driverlari nerden bulacagim medimarkta kurdurtamazmiyim peki?Orda illaki ethernet kablosu vardır.

Uptade yapamiyorum internetim yok ethernet kablosu gerekiyor oda bende yok .

Ethernetim yok ve o driverlari nerden bulacagim medimarkta kurdurtamazmiyim peki?Orda illaki ethernet kablosu vardır.

Telefonu bilgisayara kablo ile bağlayın internet bağlanacaktır olmuyorsa telefondan ayar yaparsınız.

Sonra Windows Update yapıyor her şeyi.

Telefonu bilgisayara kablo ile bağlayın internet bağlanacaktır olmuyorsa telefondan ayar yaparsınız.

Sonra Windows Update yapıyor her şeyi.
Tamamdır teşekkürler peki biraz cahil kaçmayımda bu telefonu pcye baglayip internete baglamanin asamalari varmidir yani ne yapmam gerekiyor kabloyu takmak dışında.

Tamamdır teşekkürler peki biraz cahil kaçmayımda bu telefonu pcye baglayip internete baglamanin asamalari varmidir yani ne yapmam gerekiyor kabloyu takmak dışında.

Kabloyu taktığında ses ikonunun yanına bir simge gelir kutuya benzer.

1708457704317.png

Daha sonra NVIDIA driver kurman gerekir performans için ve sorun yaşamaman için.

Eki Görüntüle 2121906

Daha sonra NVIDIA driver kurman gerekir performans için ve sorun yaşamaman için.
Bunun icin geforce experience indirmem gerek degilmi internet actiktan sonra onde windowsu gucellicem sonra geforce experienci kurucam peki bundan sonra ne yapmaliyim?

Eki Görüntüle 2121906

Bende ayni zamanda hoparlor driverlarimda calismiyor onları nerden indirmeliyim?

Bunun icin geforce experience indirmem gerek degilmi internet actiktan sonra onde windowsu gucellicem sonra geforce experienci kurucam peki bundan sonra ne yapmaliyim?

Bende ayni zamanda hoparlor driverlarimda calismiyor onları nerden indirmeliyim?

Her şeyi indirir o. Siz Windows Update bitene kadar elleşmeyin.

Telefonu bilgisayara bağlayıp telefon ayarlarından USB ile internet paylaşımını etkinleştirin, ardından Windows Update'i çalıştırın eksik sürücüleri kuracaktır.

Geri
Yukarı