Windows 11 FPS düşürür mü?

macOS ve iOS'un bana kasma donma yaptığını kanıtla.
3 Tane iPhone, 1 tane Mac Pro'm var imzadaki oyun için kullandığım. Ben platformların davranışlarını gayet iyi biliyorum sen yazdığımı gözünle oku lütfen, kasıyor mu demişim Ram kullanımının yeni platformlardaki davranışlarından mı bahsetmişim ?

3 Tane iPhone, 1 tane Mac Pro'm var imzadaki oyun için kullandığım. Ben platformların davranışlarını gayet iyi biliyorum sen yazdığımı gözünle oku lütfen, kasıyor mu demişim Ram kullanımının yeni platformlardaki davranışlarından mı bahsetmişim ?
Sistemin iyi olsa bile Windows 10 daha kararlı bir işletim sistemi şu an. Windows 11'de illaki kullanımını engelleyen sorunlar olmuştur.

Çünkü Windows 11 çok bozuk bir işletim sistemi.

Sistemin iyi olsa bile Windows 10 daha kararlı bir işletim sistemi şu an. Windows 11'de illaki kullanımını engelleyen sorunlar olmuştur.

Hocam anlatamıyoruz işte. Birisi daha okumadan gülme emojisi atar, birisi Windows 11'i ölümüne savunur.

3. geldi. Neden abi ? Yine soruyorum ya gerçekten bilmediğimden soruyorum bir delikanlı da çıksın Ram kullanımını bahane etmeden şu yüzden desin ? Kusursuz demiyorum problemlidir illa sen neyini gördün diyorum herkes neden birbirinin dediğini tekrar ediyor da birisi de kardeşim ben bunu gördüm demiyor ?

Hocam anlatamıyoruz işte.
Sen bir şey anlatmıyorsun, seninki zırvalamak, kıvranmak. Salladın ortaya bir nane arkasında duracak bilgi birikimin yok haklı çıkma peşindesin.

3. geldi. Neden abi ? Yine soruyorum ya gerçekten bilmediğimden soruyorum bir delikanlı da çıksın Ram kullanımını bahane etmeden şu yüzden desin ? Kusursuz demiyorum problemlidir illa sen neyini gördün diyorum herkes neden birbirinin dediğini tekrar ediyor da birisi de kardeşim ben bunu gördüm demiyor ?

Sen bir şey anlatmıyorsun, seninki zırvalamak, kıvranmak. Salladın ortaya bir nane arkasında duracak bilgi birikimin yok haklı çıkma peşindesin.
Bir sürü şey yazdım ya yukarı.
Ben zırvalamam, gerçekleri söylerim.

Tek Ram sorunu olsa keşke.

Ne sallaması? Windows 11 kullandım ben 1 ay gibi bir süre. Sinir krizi geçirmemek için zor tuttum kendimi. Yalan yanlış bilgiler vermeyin insanlara.

2022+ sonrası özellikle mobil platformlarda tam tersi Windows 10 ile çalışmıyor. Bence gayet stabil bir işletim sistemi nerede patladığını gördünüz ya da ben görmedim tartışalım.

Görev Yöneticisi'ni açıp RAM, CPU ve disk kullanımlarını bir süre izlersen stabil olmadığını görebilirsin.

Bilgisayarı alalı 1 yıl oldu aldığımdan beri Windows 11 Insider sürümündeyim, en fazla 2-3 kere sistem geri yükleme yapmışımdır onlar da ufak tefek hatalar yüzünden. Öyle sistem kullanımını engelleyecek büyük bir hatayla karşılaşmadım şimdiye kadar.

@CMDRKaays_08 benim mesajı niye beğenmediniz hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı