Windows 11 FPS düşürür mü?

3. geldi. Neden abi? Yine soruyorum ya gerçekten bilmediğimden soruyorum bir delikanlı da çıksın RAM kullanımını bahane etmeden şu yüzden desin? Kusursuz demiyorum problemlidir illa sen neyini gördün diyorum herkes neden birbirinin dediğini tekrar ediyor da birisi de kardeşim ben bunu gördüm demiyor?

Sen bir şey anlatmıyorsun, seninki zırvalamak, kıvranmak. Salladın ortaya bir nane arkasında duracak bilgi birikimin yok haklı çıkma peşindesin.

Sen boş ver bunları ben saldım sadece Windows 10 veya W 8.1 kullanıp hiçbir zaman driver güncellemeyen Windows Update yapmayan ondan sonra aaaa neden sistemimde açık var diyen FPS performans için çıldıran hiç yenilikçi olmayan insanlar boş verin kısacası bunları tartışmaya gerek yok onlar beyini kapatıp konuşuyorlar.

Bilgisayarı alalı 1 yıl oldu aldığımdan beri Windows 11 Insider sürümündeyim, en fazla 2-3 kere sistem geri yükleme yapmışımdır onlar da ufak tefek hatalar yüzünden. Öyle sistem kullanımını engelleyecek büyük bir hatayla karşılaşmadım şimdiye kadar.

@CMDRKaays_08 benim mesajı niye beğenmediniz hocam?
Otomatiğe bağlamış arkadaş. Her gördüğüne yapştırıyor :D.

Görev Yöneticisi'ni açıp RAM, CPU ve disk kullanımlarını bir süre izlersen stabil olmadığını görebilirsin.
Bir anormallik yok, CPU'da RAM'de stabil olarak çalışıyor.

Sen boş ver bunları ben saldım sadece Windows 10 veya W 8.1 kullanıp hiçbir zaman driver güncellemeyen Windows Update yapmayan ondan sonra aaaa neden sistemimde açık var diyen FPS performans için çıldıran hiç yenilikçi olmayan insanlar boş verin kısacası bunları tartışmaya gerek yok onlar beyini kapatıp konuşuyorlar.
Ne yalan söyleleyim ben 1.5 yıl önce yükledim işletim sistemini ve hiç güncelleme yapmadım :D.

Ya boş ver birisi 1 hafta kullandım diyor sistemi belli değil, diğeri Windows 11 kullanan arkadaşlarım bile var diyor.

Kardeşim RX 6650 XT + Ryzen 5 5500 sistem Windows 10'da ne kullansam akıcı bir şekilde çalıştırırken Windows 11'de çok ağır çalışıyor örneğin: Google Earth Windows 11'den girdiğimde dünyayı çevirdiğime şükrediyordum Windows 10'da harika bir şekilde kullanıyorum, ayrıca Windows 10'da 400 FPS aldığım Valorant'ta aynı ayarlarla Windows 11'de 330-340 civarlarında geziyordu?

Yeni konular

Geri
Yukarı