Windows 11 geç açılıyor

adem ahmet

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayar açılış hızı çok düşük. Normalde Windows 10 bende 10-13 saniyede açılıyordu ama şimdi Windows 11 20-25 saniyeye açılıyor.
ASUS ROG STRIX G531GT.
16 GB RAM.
M.2 SSD 512 GB.
Intel i7 9 nesil.
NVIDIA 1650 4 GB.
Neden geç açılıyor sizce, arkadaşlar?

Windows 10 güncellemerinde de sorun hep oldu. Windows 10 bir şey olsa sana yardım eder mi ki şirket? Benim için önemli olan sorunun bilgisayardan mı yoksa beta sürümde mi?

Windows 10'a destek veriliyor. Herhangi bir açık vs. bulduğunuzda ilgileniyorlar. Ama Insider'de bir hata bulursanız normal olarak sayılacaktır ve düzeltecektir. Insider sürüm kullanıcıların hataları bulması için tasarlanmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Merhaba. Bilgisayar açılış hızı çok düşük. Normalde Windows 10 bende 10-13 saniyede açılıyordu ama şimdi Windows 11 20-25 saniyeye açılıyor.
ASUS ROG STRIX G531GT.
16 GB RAM.
M.2 SSD 512 GB.
Intel i7 9 nesil.
NVIDIA 1650 4 GB.

Tam çıkmadığından olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
ASUS ROG STRIX G531GT.
16 GB RAM.
M.2 SSD 512 GB.
Intel i7 9 nesil.
NVIDIA 1650 4 GB.

Sorun Windows 11'in yeni çıkmasından kaynaklı değil kendi deneyimim sonucunda fark ettim ki Windows 11 Fast boot kapalı olarak geliyor başlata güç planı deyip güç seçeneklerine gelip soldan güç tuşunun eylemi mi ne öyle bir şey yazıyordu ona basıp şu anda kullanılmayan ayarları seçip hızlı başlatmayı aktif etmeniz lazim.
TikTok bu link kendi videom bu ayarları yaparak hızlandırabilirsin az çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı