Windows 11 geçersem her şey silinir mi?

Everythink

Hectopat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
480Gb M.2 Ssd
Ekran kartı
Gtx 1660s
İşlemci
Ryzen 5 5600G
Arkadaşlar selam denemek için Windows 11 gecmeyi düşünüyorum kardeşim yüzünden Valorant'ta 1 yıl ban yedim korkuyordum oynayamam diye ama artık böyle bir derdimde kalmadı neyse Windows 11 geçersem her şeyim silinir mi mesela 1 yıl sonra Windows 10'a dönmek istedim o zamanda mi her şeyim silinir.

Yükseltme programını kullanırsan bilgin silinmez 11'e geçerken (USB ile olan yöntemi hariç) ama 11'den 10'a geçersen ne var ne yok silinir.

Bandan dolay.

Arkadaşlar selam denemek için Windows 11 gecmeyi düşünüyorum kardeşim yüzünden Valorant'ta 1 yıl ban yedim korkuyordum oynayamam diye ama artık böyle bir derdimde kalmadı neyse Windows 11 geçersem her şeyim silinir mi mesela 1 yıl sonra Windows 10'a dönmek istedim o zamanda mi her şeyim silinir.

Bandan dolayıysa yükseltme yapmana gerek yok.
Kayıt defterinden düzenleyebilirsin IP bilgilerini.
Bir kere Don't Forget'ten banımı öyle kaldırmıştım işe yarıyor.

Peki sizce geçmeye değer mi şu an.

Ben ilk çıktığı zamandan beri kullanıyorum hiç sorun görmedim çoğu kişi abartıyor bence (AMD işlemcililere lafım geçerli değil)

Bandan dolay.

Bandan dolayıysa yükseltme yapmana gerek yok.
Kayıt defterinden düzenleyebilirsin IP bilgilerini.
Bir kere Don't Forget'ten banımı öyle kaldırmıştım işe yarıyor.

Ya direkt modemi aç kapa :D sabit IP olmadıktan sonra sorun oluşmaz ki, tabii hesaba ban atmadılarsa.

Ben ilk çıktığı zamandan beri kullanıyorum hiç sorun görmedim çoğu kişi abartıyor bence (AMD işlemcililere lafım geçerli değil)

Ya direkt modemi aç kapa :D sabit IP olmadıktan sonra sorun oluşmaz ki, tabii hesaba ban atmadılarsa.

Yok ya ondan dolayı değil klasik ergen kardeşim millete sovmus hesaba atmışlar 1 yıl ban.

Valorant benim fikrimce “ok” gibi.
Adamlar oyunu yaparken uğraşmamış.
Fontları bile Unreal Engine'nin varsayılan fontları.
Valorant'ın nesine takmışlar anlamıyorum.
Oyun sarmıyor bir süre sonra.
Eskiden CS:GO vardı 🚬

Ya beni de sarmıyor da arada sırada eğlenmek icin giriyordum.

Peki sizce geçmeye değer mi şu an.

Değmez. Eğer denemek istiyorsanız olabilir ama iyi bir sistem değil. Bir iki sene daha bekleyin öyle geçin, çünkü Windows 10 bile piyasaya yeni çıktığı zaman biraz çuvallamıştı. Eğer şöyle modern olsun falan diyorsan olabilir böyle tüm sistem programları falan olsun istiyorsan geçme.

Geri
Yukarı