Windows 11 geçersem her şey silinir mi?

Yok ya ondan dolayı değil klasik ergen kardeşim millete sovmus hesaba atmışlar 1 yıl ban.

Konu dışı da, hak etmiş :D

Değmez. Eğer denemek istiyorsanız olabilir ama iyi bir sistem değil. Bir iki sene daha bekleyin öyle geçin, çünkü Windows 10 bile piyasaya yeni çıktığı zaman biraz çuvallamıştı. Eğer şöyle modern olsun falan diyorsan olabilir böyle tüm sistem programları falan olsun istiyorsan geçme.

İlk çıktığından beri kullandım ne sorun ne de mavi ekran gördüm.

Bu arada geçme istegimden biri de herhalde Windows 11'de Android vs uygulamaları oyunları oynayabiliyoruz 10'da emulator kullanmaktan bikmistim.

Onu yapabiliyorsun ama çok heveslenme şu an, emülatör daha iyi FPS veriyor :D
Call of Duty kurmayı başarmıştım ama Wsa'da (Windows subsystem Android) çalışmadı bile.

Konu dışı da, hak etmiş :D

İlk çıktığından beri kullandım ne sorun ne de mavi ekran gördüm.
Bende ilk çıktığından beri kullandım, şuan en düşük ram miktarı olan 4 gb ram ile kullandım bir kaç ay. Windows 8 den sonra geçtiğim sistem olduğu için ilk yükleyişimde driverleri yükleyememişti, sonra format attım öyle yükledi driverleri ayrıca bilgisayarı açtıktan sonra direk mavi ekran vermeye başlamıştı. Şuan windows 10 a döndüm. bir iki sene sonra yüklemeye karar aldım windows 11'i siz memnunsanız kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu benim kendi kararım 🙂
Evet öyle hak etmiş

@mhmtpiskin29

Bu arada geçme istegimden biri de herhalde Windows 11'de Android vs uygulamaları oyunları oynayabiliyoruz 10'da emulator kullanmaktan bikmistim.
En iyisi biraz geliştirilmesini beklemek genede sizin kararınız ben size bıraktım 👍

Geri
Yukarı