Windows 11 görev çubuğu çalışmıyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayar aniden görev çubuğu çalışmamaya başladı. Sadece siyah bir çizgi var ve hiçbir ikon yok alt tarafta. Üzerine gelince yükleniyor yazısı gösteriyor ancak yüklenmiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Sistemim Windows 11.
Ayrıca sağ klik yapamıyorum ve Windows + r tuşuna basamiyorum.

Dosya Ekleri

• 16306261063562840147630767683562.jpg
    16306261063562840147630767683562.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 131
Son düzenleyen: Moderatör:
Normal, daha resmen çıkmamış bir işletim sistemini yüklerseniz bu tür hatalar başınıza gelebilir.

Hocam aynısı W11 yüklemeye çalışırken bende de oldu. Hatta ekran yanıp yanıp sönmeye başlamıştı. Mecburen format atıp tekrardan W10 kurmak zorunda kalmıştım.

Hocam herhangi bi şekilde kurtarma sistemleri çalışmıyor defalarca kez denedim windows kendini onaramadı yeniden başlatılıyor şeklinde ibareler çıktı sürekli. Mecburen başka bir pcden win yazdırıp kurulum yapmıştım. Keşke 1 ay daha bekleseydiniz ekimde zaten çıkıyor win 11. Ben de bütün dosyalarımı kaybetmek zorunda kalarak acı bi şekilde deneyimlemiştim.

Normal, daha resmen çıkmamış bir işletim sistemini yüklerseniz bu tür hatalar başınıza gelebilir.
Çözüm sun, çözüm önerin yoksa sus lütfen. (Burada çözüm arayan insanlar yeterince gergin olabilir)

Son güncelleme sonrası böyle bir hata var, bu hatayla bende karşılaştım. Windows 11 için tüm umutlarımı kaybettim, bu işletim sisteminin tam stabil hale gelmesi çok uzun zaman alacak.

Çözüm sun, çözüm önerin yoksa sus lütfen. (burada çözüm arayan insanlar yeterince gergin olabilir)

Son güncelleme sonrası böyle bir hata var, bu hatayla bende karşılaştım. Windows 11 için tüm umutlarımı kaybettim, bu işletim sisteminin tam stabil hale gelmesi çok uzun zaman alacak.

Evet hocam bende de güncelleme sonrası oldu.

Şimdiye kadar çıkmış en gereksiz Windows sürümü olabilir 11.ha bir de XP ve Windows 7 arasında çıkan Windows Vista var. Pazarı canlandırmak için çıkarılmış ikisi de öyle woow diyecek hiçbir özellikleri yok. Windows 10 kullanmaya devam et daha stabil bir sistem kullanmış olursun ufak bir tavsiye.

Geri
Yukarı