Windows 11 görev çubuğuna program sürükleme çalışmıyor

suleymn20

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
Windows 10'da kullandığım masaüstünden sürükleyip başka programa yükleme özelliği vardı şimdi ise yapamıyorum. Bu bir hata mı yoksa bu özelliğin açılabilmesi için bir ayar mevcut mu?

Screenshot_4.png

Windows 10'da kullandığım masaüstünden sürükleyip başka programa yükleme özelliği vardı şimdi ise yapamıyorum. Bu bir hata mı yoksa bu özelliğin açılabilmesi için bir ayar mevcut mu?

Eki Görüntüle 1098431

Geçenlerde aynı soruyu ben de sordum forumda. Herkeste böyle ama çözümü var mı bilmiyorum.

Dosya program tarafından desteklenmiyor olabilir. Dosya yöneticisi açıp ona sürüklemeyi dene.
Windows 10'da rahat bir şekilde yapabiliyordum. Mesela Discord'a görsel yüklemek istiyorum sürükle bırak yapıyordum taskbar dan şimdi ise yapmıyor hiç. Windows 11'de tek sorunum bu.

Daha detaylı anlatabilirseniz çok makbule geçer.

Görev çubuğuna sağ tıklıyorsunuz oraday görev çubuğu ayarları var ona tıklıyorsunuz tek seçenek var zaten oradan tasbarks falan var oradan yapıyorsunuz ben oradan yapmıştım PC açık olsa gösterirdim kolay zaten orayı kurcalayan hemen bulacaksınız seçenekleri var.

Görev çubuğuna sağ tıklıyorsunuz oraday görev çubuğu ayarları var ona tıklıyorsunuz tek seçenek var zaten oradan tasbarks falan var oradan yapıyorsunuz ben oradan yapmıştım PC açık olsa gösterirdim kolay zaten orayı kurcalayan hemen bulacaksınız seçenekleri var.

Bütün ayarları okudum hiçbirisinde dediğiniz ayarı göremedim.

Geri
Yukarı