Windows 11 görüşlerim

Miraç Köse

Decapat
Daha fazla  
İlk olarak güzel görünmesinin yanı sıra biraz akıcı olması gerekirken ters etki yaptı. Windows 10 rahatlığından fazlası var ama nedense akıcı değil. İşlerim daha yavaş. Sistemim iyi sıkıntı çıkaracağını sanmasam da biraz menü ve diğer iş olarak yavaş ama genel olarak görüntü olarak iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Akıcılık seninkinde sorunlu. Yeni kompenentlerde Windows 11 daha akıcı. Bizzat bununla ilgili bir video gördüm. Windows 11'nin iyi yanı olarak Windows 10'dan daha hızlı olduğu gösteriliyor. Windows gezginler, ayarlar gibi şeylerin açılma hızlarından bahsediyorum.

@AGEVRX Zaten nihai sürüm artık yamalarlar bazı şikayetler giderilecektir. AMD yaması nihai sürümede gelsin L3 önbellek olsun performans artışı sağlayacak.
@Zeuszeus2023 Akıcılık derken arkadaş sanırım şu animasyonlarla ilgili diyor. Tepki süresi olsun dikkat çekici. FPS takıntısı olanların gözleri çok rahatlıkla anlayabiliyor.

Akıcılık seninkinde sorunlu. Yeni kompenentlerde Windows 11 daha akıcı. Bizzat bununla ilgili bir video gördüm. Windows 11'nin iyi yanı olarak Windows 10'dan daha hızlı olduğu gösteriliyor. Windows gezginler, ayarlar gibi şeylerin açılma hızlarından bahsediyorum.

Katılıyorum. Intel Core 2 Quad 8300 işlemciye 10'dan 11e yükseltme yaptım ve cidden 10'dan daha hızlı çalışıyor. :) (10 iyi çalışıyordu fakat PC 11 ile adam oldu)
Ha sistemde Secure Boot, TPM 2.0, UEFI ve işlemci desteği falan yoktu, bunlara rağmen çok hızlı. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı