Windows 11 güncellemeleri hiçbir şeyi değiştirmiyor

Dinozoflar

Hectopat
Arkadaşlar sizlere yeni gelen güncellemeler bilgisayarınızda herhangi bir etki yaptı mı? Bende ne başlat menüsünde ekle-bırak özelliği, ne Android desteği hiçbir şey yok... Güncellemelerimi de eksiksiz yaparım yani her gün birkaç defa kontrol ederim. Bugün de az önce PC'yi açtım ve dün gelmiş olan Windows 11 güncellemesini yaptı fakat ben görünürde hiçbir şey göremiyorum. Hiçbir değişiklik yok. Benim bilgisayarda bir sıkıntı mı var gerçekten gına geldi yani şu güncellemelerden. Tam güncelleme geldi deyip sevinip yapıyorum ne arayüzde bir değişiklik var ne başka bir şeyde. Sizde de durum aynı mı?
Winver'den aldığım SS, Windows versiyonum aşağıdaki gibi. Windows 11 Pro kullanıyorum ve orijinal key girili.

1646838380604.png

Haftalık güncellemeler ile pek yenilik gelmiyor zaten, genelde güvenlik ve stabilite güncellemeleri olur haftalık gelenler.

Asıl yenilikler yıllık büyük güncellemelerle gelir.

Android desteği için aşağıdaki rehberi deneyebilirsiniz:

Denedim. Zaten yeni bir Windows çıktığında üzerinden en az 5 yıl geçmeden adamakıllı optimize çalışmıyor. Şu an ise Windows 11'in çıkmasının sebebi test etmek. Herhangi bir hata olunca arkada Microsoft'a gönderiyor.
Güvenlik açıkları var dediğiniz için sormuştum aslında.

Geri
Yukarı