Windows 11 güncellemesi geldi yapılmalı mı?

4X3S D3NIED

Hectopat
Makaleler
3
RAM
16 GB 2666 MHz CL19 DDR4L
SSD veya HDD modeli
Crucial M2 500 GB
Ekran kartı
GTX 1050 3GB
İşlemci
i5 9300h
Windows 11 güncellemesi geldi. Sizce güncelleme yapılır mı yoksa beklemeli miyim?

Bende aynı konuda düşünüyordum 2 hafta önce Windows 11 yükseltmesini yaptım hiçbir problem yaşamadım ne kurulumda ne de kullanımda. Size kalmış daha derin kullanımda hataları var mıdır bilmem ama oyun ve günlük kullanım için gayet iyi.

Bende aynı konuda düşünüyordum 2 hafta önce Windows 11 yükseltmesini yaptım hiçbir problem yaşamadım ne kurulumda ne de kullanımda. Size kalmış daha derin kullanımda hataları var mıdır bilmem ama oyun ve günlük kullanım için gayet iyi.
Bence de büyük hatalar yok fakat ufak tefek buglar var. Belirtmem gerekir. İsterseniz deneyin.

Öncelikle iki sorum olucak size efendim
1) Windows 10 pro neyinize yetmedi?
2) çoğu arkadaş Windows 11de mavi ekran alıyor ve Windows 10 a göre testlerde , oyunlarda Windows 10'a nazaran fps biraz düşük, ona rağmen neden geçmek istiyorsunuz?

Format atmayı biliyorsanız deneyin sorun yaşamazsanız kullanmaya devam edersiniz.
Format atmayı ve downgrade yapmayı biliyorum sadece mevcut donanım sürücülerinde (yazıcı vs.) uyumsuzluk yaşar mıyım diye merak etmiştim.
Öncelikle iki sorum olucak size efendim
1) Windows 10 pro neyinize yetmedi?
2) çoğu arkadaş Windows 10 da mavi ekran alıyor ve Windows 10 a göre testlerde , oyunlarda Windows 10'a nazaran fps biraz düşük, ona rağmen neden geçmek istiyorsunuz?
Ben de bazen mavi ekran hataları alıyorum Windows 10'da sadece Windows 11'de ne farklılık olacak onu merak ettim bir de arayüzü hoşuma gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı