Windows 11 haftaya Insider'lara sunuculacak

Güncelleme gibi gelecek ama sonradan Insider'dan çıkmak isterseniz tam çözüm formattan geçiyor. Insider'dan çıkabiliyorsunuz ama Windows'un sonraki public sürümü çıkıncaya kadar Insider olarak kalıyorsunuz.
Windows Insider programında birkaç bölüm var. Beta channel, Dev channel diye. Şimdi hangisi daya uygun? Hata payı az olan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim. Yazın çıkacak.

Bir yandan sabırsızlanıyorum bir yandan da buglardan korkuyorum. Senin tavsiyen ne? Önümüzdeki hafta için Windows 11 Insider programına mı katılayım, yoksa beta sürecine katılıp yaza beklemek mi, yoksa hiç uğraşmayıp kararlı sürümü beklemek mi?

Bir yandan sabırsızlanıyorum bir yandan da buglardan korkuyorum. Senin tavsiyen ne? Önümüzdeki hafta için Windows 11 Insider programına mı katılayım yoksa beta sürecine katılıp yaza beklemek mi yoksa hiç uğraşmayıp kararlı sürümü bekleyim mi?
Geliştirici kanalında yani Dev Channel'da çok fazla hata ile karşılaşırsınız. Tavsiyem beta kanalına geçmeniz. Ha, derseniz ki ben çok az hata görmek istiyorum, kararlı sürümü bekleyebilirsiniz.

Geliştirici kanalında yani Dev Channel'da çok fazla hata ile karşılaşırsınız. Tavsiyem beta kanalına geçmeniz. Ha, derseniz ki ben çok az hata görmek istiyorum, kararlı sürümü bekleyebilirsiniz.
Peki, Windows 10 Recovery'sini ben USB cihazıma yaptım ki gelecekte sorun yaşarsam PC'de, geri dönmek için. Diyelim beğenmedim, geri dönmek için kullanırsam sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Doğru düşünüyor muyum?

Dosya Ekleri

• Screenshot 2021-06-24 233950.jpg
    Screenshot 2021-06-24 233950.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 22
Peki Windows 10 recoverisini ben USB cihazıma yaptım ki gelecekte sorun yaşarsam PC'de geri dönmek için diyelim beğenmedim geri dönmek için kullanırsam sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Doğru düşünüyor muyum?
Evet, doğru düşünüyorsunuz. Windows 11'i beğenmezseniz, Windows 10'a geri dönüş yapabilirsiniz.

Evet, doğru düşünüyorsunuz. Windows 11'i beğenmezseniz, Windows 10'a geri dönüş yapabilirsiniz.

O zaman Insider Dev sürümüne rahatlıkla katılıp beğenmezsem anında dönebilirim. Bu iyi, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı