Windows 11 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba, Windows 11 hakkında ne düşünüyorsunuz? Windows 10'dan daha çok sevdiniz mi? Tasarımını gördüm teknoloji marketinde ve beğendim ama diğer özelliklere bakmadım. Bakmak için bir yer varsa atabilir misiniz?
Windows 11 ile 10 un farkı az sadece güncellik farkı var benim gözümde.

Güya Windows 10 son işletim sistemi olacaktı. Ben onu ilk kurduğum aylarda ikinci Vista olarak görmüştüm zaten 🤣 Ondan sonra 7 kıvamında bir işletim sistemi beklentim vardı ama 11'de o beklentiyi karşılamayacak sanki. Benim kahramanlarım hala XP ve 7 olarak kalacak.

Güya Windows 10 son işletim sistemi olacaktı. Ben onu ilk kurduğum aylarda ikinci Vista olarak görmüştüm zaten 🤣 ondan sonra 7 kıvamında bir işletim sistemi beklentim vardı ama 11'de o beklentiyi karşılamayacak sanki. Benim kahramanlarım hala XP ve 7 olarak kalacak.

Windows 11 yavaş yavaş toparlanacaktır. 3-4 yıla Win12 bekleris :D

İyi bir işletim sistemi ancak yeni nesil bilgisayarlar için tasarlanmış, fazla bir şey değiştirilmemiş olduğunu düşünüyorum. Zamanla daha iyi olur.

Bir fark yok aralarında Windows 10'na tema yapsalar yine aynısı olacakmış teması değişik Windows 11 ben geçtim bir hata ile karşılasmadım ama çok eksiklikler var cidden bir dosyayı sürüklerken peek özelliği kullanılmıyor mesela çok can sıkıcı.
Samsung'dan Xiaomi'ye geçmiş gibi sadece temaları ve arayüzleri farklı.

Vista zaten bir facia'ydı. Sonra Vista'yı alıp sorunları giderilip bize Windows 7 olarak pazarlandı.
Win 8 - 8.1 keza Vista'ya göre yapılan Hata'dan biraz ders alınmamış ancak farklı bir şey deniyelim tarzıydı. Bu da tutmayınca 10 serisi geldi. Windows 10'da zaten başlı başına ikinci Vista vakasıydı ki Win10X alıp Windows 11 olarak beta olarak geliştirmeye açtılar :D
Öyle deme ve, Windows 10 gayet iyi bence.

Merhaba, Windows 11 hakkında ne düşünüyorsunuz? Windows 10'dan daha çok sevdiniz mi? Tasarımını gördüm teknoloji marketinde ve beğendim ama diğer özelliklere bakmadım. Bakmak için bir yer varsa atabilir misiniz?

Windows 11 pişmanlık diyebilirim. Kullandım memnun kaldım bu konuda hakkını yiyemem ama şunu anladım ki Windows 10 daha güzel ve stabil.

Windows 11 pişmanlık diyebilirim. Kullandım memnun kaldım bu konuda hakkını yiyemem ama şunu anladım ki Windows 10 daha güzel ve stabil.

Windows 10 ilk çıktığında Windows 11'den bile kötüydü ki Windows 10 neredeyse 3-4 senedir geliştirildi. Hatta şu aralar Windows ekibi bu balon sistemi güncellemeyi kenara bırakıp temiz bir başlangıç ve yeni fikirleri benimsemek istiyor.

Geri
Yukarı