Windows 11 Hatasız kurulum ISO'su

Evet arkadaşlar bazı sitelerden araştırmalarım sonucu kendi derlediğim ISO dosyasını paylaşıyorum TPM 2.0 ya da we can't run Windows 11 hataları almayacaksınız tarafımca denenmiştir direkt Rufus ile UEFI olarak yazdırıp format atabilirsiniz.
https://disk.yandex.com.tr/d/qrekxKG5WPNpXg

https://bit.ly/3xwpARo ISO dosyası.

Hocam adamın dibisiniz de bir de sorunu ne yaparak düzelttiğinizi yazabilir misiniz? Sizin değiştirdiğiniz iso'da ne farklı?

15 haziran 2021'de technopat sosyale katılmışsınız. Size nasıl güvenebiliriz? Bence bize balık vermek yerine nasıl tutacağımızı öğretmeniz gerekli.

Ek bilgi: Arkadaşlar dosyayı USB'ye yazdırmanıza gerek yok, iso dosyasını çift tıkla açıp içindeki setup.exe dosyasını çalıştırıp daha sonra karşınıza gelen seçeneklerden "keep nothing"'i seçerek kurulum yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam adamın dibisiniz de bir de sorunu ne yaparak düzelttiğinizi yazabilir misiniz? Sizin değiştirdiğiniz ISO'da ne farklı?

15 Haziran 2021'de Technopat Sosyal'e katılmışsınız. Size nasıl güvenebiliriz? Bence bize balık vermek yerine nasıl tutacağımızı öğretmeniz gerekli.

Ek bilgi: Arkadaşlar dosyayı USB'ye yazdırmanıza gerek yok, ISO dosyasını çift tıkla açıp içindeki setup.exe dosyasını çalıştırıp daha sonra karşınıza gelen seçeneklerden "keep nothing"'i seçerek kurulum yapabilirsiniz.

Ben bu ISO'yu önce Windows 11'in ISO dosyasını indirip içindeki install. Wim dosyasını icinden çıkarıp Microsoft'un sitesinden indirdigim Windows 10 isosunun icine atip ISO haline getirdim sadece ne bir şey ekledim ne de bir şey çıkardım içinden o şekilde düzenledim.
Windows 10 setup temeli kullanılmış. Sağlıklı değildir olası hatalar verebilir.

Ben 4 gündür kullanıyorum sorunsuz bir şekilde çalışıyor sistemim bir tek net Framework 3.5i yukleyemedim onun harici sıkıntısız.

Ben bu ISO'yu önce Windows 11'in ISO dosyasını indirip içindeki install. Wim dosyasını icinden çıkarıp Microsoft'un sitesinden indirdigim Windows 10 isosunun icine atip ISO haline getirdim sadece ne bir şey ekledim ne de bir şey çıkardım içinden o şekilde düzenledim.

Ben 4 gündür kullanıyorum sorunsuz bir şekilde çalışıyor sistemim bir tek net Framework 3.5i yukleyemedim onun harici sıkıntısız.
Windows 11 ISO (Düzenlenmiş Sürüm)

Geri
Yukarı