Windows 11 İçin Ücretsiz Bir Yükseltme Olacak mı?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows 11 ücretsiz yükseltmesi

Windows 11 ücretsiz yükseltmesi ile ilgili ilk detaylar ortaya çıktı. Paylaşılan bilgilere göre Windows 7 ve 8.1 sürümlerini kullanan kullanıcılar, yeni Windows sürümüne ücretsiz olarak geçiş yapabilecekler. Windows 11 işletim sistemi geçtiğimiz gün sızdırılmış hatta Technopat olarak yeni Windows sürümünü düzenlemiş olduğumuz canlı yayınla beraber deneyimlemiştik. Yeni Windows sürümü için heyecanlı geri sayım devam ederken, […]

Devamı: Windows 11 İçin Ücretsiz Bir Yükseltme Olacak mı?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Windows 11 ücretsiz yükseltmesi

Windows 11 ücretsiz yükseltmesi ile ilgili ilk detaylar ortaya çıktı. Paylaşılan bilgilere göre Windows 7 ve 8.1 sürümlerini kullanan kullanıcılar, yeni Windows sürümüne ücretsiz olarak geçiş yapabilecekler. Windows 11 işletim sistemi geçtiğimiz gün sızdırılmış hatta Technopat olarak yeni Windows sürümünü düzenlemiş olduğumuz canlı yayınla beraber deneyimlemiştik. Yeni Windows sürümü için heyecanlı geri sayım devam ederken, […]

Devamı: Windows 11 İçin Ücretsiz Bir Yükseltme Olacak mı?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Olmasa da bizim crackciler yapar bir şeyler.

Technopat videosunu baz alarak ilk izlenimim iyi değil, görsel anlamda. Ama daha rafine, stabil ve güvenlikli bir işletim sistemi olursa ileride geçeriz. Ama şuanda bana hiç birşey katmıyor.

Geri
Yukarı