Windows 11 ikinci Vista faciası olacak gibi duruyor!

KyryloDN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Україна
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa EX215-54 || Intel Core i5-1135G7 2.40GHz || Intel iRIS Xe Graphics || 16GB DDR4 3200 MHz || OS: Windows 10 Home
Windows 11 ikinci Vista faciası olabilir çünkü sistem gereksinimleri bence çok yüksek ve kullanılan PC'lerin çoğu sistem gereksinimlerini karşılamıyor ve arayüzde bayağı değişiklikler var ve bu dede NT çekirdeğine yeni kodlar sıkıştırıyorlar ve sonuçlarını Vista da görmüştük...

Yorum sizin.

Ben kullanıyorum şu an, şahsen gayet sevdim. Sevmediğim 1-2 özellik var, ama sorun yaratan şeyler değiller.

Windows 11 ikinci Vista faciası olabilir çünkü sistem gereksinimleri bence çok yüksek ve kullanılan PC'lerin çoğu sistem gereksinimlerini karşılamıyor ve arayüzde bayağı değişiklikler var ve bu dede NT çekirdeğine yeni kodlar sıkıştırıyorlar ve sonuçlarını Vista da görmüştük...

Yorum sizin.

Bu çıkan ost gerçek ost değil diye biliyorum ve nihai sürüm gelmeden konuşmak mantıksız bence.

Yorum sizin.
Hocam hala eski sistemlerden kalıntıları var mesela 2-3 kod girip Vista açılma ekranı elde edebiliyorsunuz. Kısacası Microsoft yeni çekirdek geliştirecekte biz göreceğiz.

TPM çipi ve Secure Boot gereksinimleri nasıl değişiklik var mı onlarda?
TPM 1.2 de desteklenecek diyorlar...
Hocam hala eski sistemlerden kalıntıları var mesela 2-3 kod girip Vista açılma ekranı elde edebiliyorsunuz. Kısacası Microsoft yeni çekirdek geliştirecekte biz göreceğiz.

Çekirdek 2006'dan beri değişikliğe uğramdığı için normal.
Bu çıkan ost gerçek ost değil diye biliyorum ve nihai sürüm gelmeden konuşmak mantıksız bence.

Ben sadece tahminlerimi söyledim.

Geri
Yukarı