Windows 11 makyajlı Vista mı?

Benim gibi Celeron 1000M'de Windows 11 kurarsanız normaldir cilalı Vista gibi gelmesi. Fakat yeni nesil işlemcilerde 11 tekel şu anda.

Biraz güncelliyorlar ve çoğu şeyi değiştirmiyorlar diye düşünüyorum. Hâlâ Vista'dan kalan yaşlı ikonlar var mesela. Hafif özellikler ve güzel bir GUI ekleyerek yapıyorlar. Windows 12'de de aynı şey olacak gibi.

Hocam bazen Windows 11 de dosya ayıklarken Vista'nın ayıklama ekranı falanda geliyor onu eklemeyi unutmuşum.

Sorun değil. Hala aynı ama kişisel zevkler tartışılmaz ne diyeyim.

Doğrudur hocam tekrardan özür dilerim bazen minicik şeyler beni resmen dekiye döndürüyor bende Windows biraz düzeldi gibi tek sıkıntısı oyundan atması ve saçma bir şekilde donması.

Doğrudur hocam tekrardan özür dilerim bazen minicik şeyler beni resmen dekiye döndürüyor bende Windows biraz düzeldi gibi tek sıkıntısı oyundan atması ve saçma bir şekilde donması.
Hiç sorun değil. Dediğin sorunları konu olarak anlatabilirsin.

Hiçbir Windows işletim sistemi kötülük olarak Vista ile denk değildir. Vista gelmiş geçmiş en berbat Windows iletim sistemidir.
11'e gelirsek ya bu işletim sistemini kullanmıyorum ya da kötüleyenler kullanmıyor. Çünkü 12 yıl öncesinin giriş seviyesi sisteminde gayet akıcı çalışıyor. Sadece RAM ve SSD yükseltmesi yaptım, yağ gibi akıyor.
İşlemcim Intel B960, Ekran kartım Nvidia GT520M
11, XP ve 7'den sonraki en iyi üçüncü Windows işletim sistemidir.

Geri
Yukarı