Çözüm Windows 11 imlecin takılması, ışınlanması sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Soft Donanım

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Herkese selam, bazı kişilerde (bende dahil) son günlerde Windows 11'de imlecin ışınlanması, takılarak ilerlemesi gibi bir sorun oluştu. Bu sorunun kaynağı son gelen isteğe bağlı toplu güncelleştirmedir arkadaşlar. Ekte gördüğünüz güncelleştirmeyi kaldırın sorun düzelecektir.

1638293739398.png

Herkese selam, bazı kişilerde (bende dahil) son günlerde Windows 11'de imlecin ışınlanması, takılarak ilerlemesi gibi bir sorun oluştu. Bu sorunun kaynağı son gelen isteğe bağlı toplu güncelleştirmedir arkadaşlar. Ekte gördüğünüz güncelleştirmeyi kaldırın sorun düzelecektir.

Eki Görüntüle 1229876

Ben de bir sorun olmadı nasıl oluyor tam olarak.

Ben de bir sorun olmadı nasıl oluyor tam olarak.

Bazı kişilerde oluyor evimde 2 bilgisayarda bu güncelleştirmeyi yükleyip denedim 2 bilgisayarda da sorun oldu. Şöyle oluyor imleci ekranda dolaştırırken 10Hz monitör kullanıyor gibi takılarak ilerliyor veya duraksayıp bir anda başka yere ışınlanıyor.

Bu sağ tıklayınca masaüstünde olan sorun mu? Her zaman olmuyor ama bazen takılıp atlıyor sadece masaüstüne sağ tıkladığımda. Başka bir şeyi bozmayalım önemli bir güncellememi bu?

Bende de oluyordu bu. Bugün açtığımda mouse hiç çalışmıyordu ama ışığı yanıyordu, bozuk diye uyarı çıkıyordu. Ben de söktüm çöpe atacaktım ki Allah'tan bu konuyu gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı