Windows 11, Insider Beta Channel'a Yayınlandı

Merhaba arkadaşlar. Windows Insider Twitter sayfasında Microsoft, Windows 11 Yapı 22000.100 sürümünü Insider Beta Channel'a yayınladığını açıkladı.

Twitter paylaşımı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows Insider Blog sayfası;

Ben de Beta Channel'da olduğum için beni mutlu etti. Şimdi yüklemeye başlıyorum. :)

Yüklendi inceliyorum henüz.
Görünüm olarak Windows'tan Linux'a geçmiş gibi hissediyorum. Windows 10'da olan bazı bug'lar gitmiş. Gel gelelim grafik performansında düşüş var. Yalnız auto HDR harika. Renkler çok canlı.

Son düzenleme:
Bende Windows 11 daha yeni yüklendi :D

Screenshot (2021-07-29 01).png

İlk izlenimim çok iyi. Windows 10X stili Başlat menüsü gerçekten çok hoş olmuş. Ben de şimdilik bu yeni Başlat menüsüne Lunar Client ve VMware Workstation'ı sabitledim.

Şimdi Lunar Client'a gireceğim. Bakalım oyun konusunda sorun olmuş mu? :D

İndirdim ve şuan bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Genel olarak çok kocaman bir yenilik göremedim. Yeni animasyonlar tatlı ve değişen sesler de güzel olmuş. Ayarlar kısmının yeni tasarımı değişmiş komple ve çok güzel olmuş. Daha soft geçişler ve daha soft bir kullanım deneyimledim şuanlık. Oyun olarak da Horizon Zero Dawn'ı test edeceğim, önceki benchmark değerlerimle karşılaştıracağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı