Windows 11 Insider kanalı birden değişti

pastırma

Decapat
Yer
Kastamonu
Daha fazla  
RAM
12GB
SSD veya HDD modeli
Interso jajs300m960c 960GB SSD
Ekran kartı
Intel UHD graphics 620 & Nvidia Geforce mx110
Anakart
ASUS x540ubr
İşlemci
Intel Core i5 8250U
Merhaba Windows 11 21H2 22000 kullanıyorum. Geçen hafta Insider release Preview kanalına girdim ama bugün daha beta kanalındaki 22593.1 sürümü bana geldi. Baktım ki kendi kendine Insider kanalı değişmiş.
Asıl sorum şu: Sizce beta kanalındaki bu güncellemeyi indirmeli miyim? Beta kanalında olanlar deneyimlerini yazabilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba Windows 11 21H2 22000 kullanıyorum. Geçen hafta Insider release Preview kanalına girdim ama bugün daha beta kanalındaki 22593.1 sürümü bana geldi. Baktım ki kendi kendine Insider kanalı değişmiş.
Asıl sorum şu: Sizce beta kanalındaki bu güncellemeyi indirmeli miyim? Beta kanalında olanlar deneyimlerini yazabilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Beta kanalı hatalarla dolu olan sürümdür. Kullanıcılar güncellemeler resmi olarak çıkmadan denerler. Microsoft firmasına da güncelleme görüşlerini bildirirler. Beta'ya geçmeni önermem.

Beta kanalı hatalarla dolu olan sürümdür. Kullanıcılar güncellemeler resmi olarak çıkmadan denerler. Microsoft firmasına da güncelleme görüşlerini bildirirler. Beta'ya geçmeni önermem.

Çok teşekkür ederim.
Bir şey sorabilir miyim?
Şu an betadan çıktım ama güncellemeyi indirmeye devam ediyor.
Bunu nasıl durdurabilirim?

1649417931653.png

Çok teşekkür ederim.
Bir şey sorabilir miyim?
Şu an betadan çıktım ama güncellemeyi indirmeye devam ediyor.
Bunu nasıl durdurabilirim?

Eki Görüntüle 1353162
Hocam siz bir araştırın. Görev yöneticisinden bir hizmet kapatıyorduk ama adını unuttum.
Düzenleme: Güncelleştirmeyi 7 günlüğüne duraklat bölümüne 3-4 kez basarsanız 1 ay sonrasına falan erteleyebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı