Windows 11 Insider Preview 10.0.22000.194'te CPU desteği olmazsa güncellemeler gelir mi?

aegeanfisk

Hectopat
Daha fazla  
Windows 11 Insider Preview 10.0.22000.194 Home sürümünü temiz format şeklinde orijinal ISO ile kurmak istiyorum. Bu sürüme kararlı 5 Ekim'de çıkacak sürüm diyorlar.

Sadece işlemci desteğim yok. TPM 2.0 vs. var. Güncellemeleri alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 Insider Preview 10.0.22000.194 Home sürümünü temiz format şeklinde orijinal ISO ile kurmak istiyorum. Bu sürüme kararlı 5 Ekim'de çıkacak sürüm diyorlar.

Sadece işlemci desteğim yok. TPM 2.0 vs. var. Güncellemeleri alabilir miyim?

Güncelleme uyumlu bilgisayarlara geliyor diye biliyorum ancak ISO dosyasını bypass edip kurarsınız.

Güncelleme uyumlu bilgisayarlara geliyor diye biliyorum ancak ISO dosyasını bypass edip kurarsınız.

2200G kullanıyorum şu an işlemci desteği yok diye Update alamadım ve sıkıntı yaşadığım 10'a geri döndüm ve 11'e Update ile geçemiyorum.

Benim de işlemci desteğim yok gerisi hep yeşil tik. Ama Update izin verdi ve sözleşme falan da gelmedi bana. Insider'dan bile atmadı artık ben çıktım nihai geldiği için. Şu an TPM 2.0'a taktılar. Sorun olmuyor CPU.

Benim de işlemci desteğim yok gerisi hep yeşil tik. Ama Update izin verdi ve sözleşme falan da gelmedi bana. Insider'dan bile atmadı artık ben çıktım nihai geldiği için. Şu an TPM 2.0'a taktılar. Sorun olmuyor CPU.
Sözleşme resmi ISO ile yapılan yükseltmelerde çıkıyor.

Geri
Yukarı