Windows 11 Insider Preview 10.0.22000.65 (co_release) AMD64 Türkçe ISO

İndirip Yandex Disk'e atabilir misin? Benim Windows 11'e Update'dan dev Channel'a üye olmama rağmen güncelleme gelmiyor ISO ile güncellemem gerek.

Ben sıfırdan kurulum yaptım USB ile ve sabah da güncelleme aldım, desteklemediği halde TPM vesaire falan.
Dell N5110, i3 2130 işlemci, 6 GB RAM, 240 SSD sisteme kurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sıfırdan kurulum yaptım USB ile ve sabahda güncelleme aldım ve desteklemediği halde TPM vesaire falan.
Dell N5110 i32130 işlemci 6 GB RAM 240 SSD sisteme kurdum.

Benim sistem TPM 2.0 dahil her şeyi destekliyor modeli ASUS Vivobook 15 X512UF-BR024t(HD)

Küçük bir update ile sürüm değişiyor. Fakat birçok hata var önermiyorum. Güncelleyen varsa geri çeksin.

1625813838072.png

Arkadaşlar bu win11 insider sürümü neden win10 gibi microsoftun sitesinden iso şeklinde indirilmiyor, neden uupdump gibiıvır zıvır sayfa ile uğraşıyoruz bilgisi olan varmı?

Arkadaşlar bu Windows 11 Insider sürümü neden Windows 10 gibi Microsoft'un sitesinden ISO şeklinde indirilmiyor, neden uupdump gibiıvır zıvır sayfa ile uğraşıyoruz bilgisi olan var mı?

Çünkü resmi Windows 11 ISO henüz çıkmadı 2021 son aylarına doğru çıkabileceği söyleniyor. Bu kullandıklarımız sızdırılan deneme sürümleridir. Bu yüzden de hatalar çokça çıkabiliyor. Zaten resmi sitede derlemeler ile ilgili tutarsızlıklar gözlenebilir diye de yazıyor yani.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı