Windows 11 Insider programından nasıl çıkılır?

baymortal

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
500gb ssd
Ekran kartı
RTX 3050
Anakart
H610M DDR4
İşlemci
İ3 12100F
Arkadaşlar yanlışlıkla Windows Insider programına girdim ve çıkamıyorum, ayrıldın yazıyor ama çıkamıyorum güncelleme gelmiş yüklemedim çıkmaya çalışıyorum Windows'u tekrar yükle diyor Windows'u tekrar yükleyince düzelecek mi? Ve ayrıca tekrak Windows yüklediğimde Insider'e kayıt olduğum epostamla girersem epostam Insider kaydından çıkacak mı? Saçma sapan sistemleri var Windows 11 kullanıyorum.

Arkadaşlar yanlışlıkla Windows Insider programına girdim ve çıkamıyorum, ayrıldın yazıyor ama çıkamıyorum güncelleme gelmiş yüklemedim çıkmaya çalışıyorum Windows'u tekrar yükle diyor Windows'u tekrar yükleyince düzelecek mi? Ve ayrıca tekrak Windows yüklediğimde Insider'e kayıt olduğum epostamla girersem epostam Insider kaydından çıkacak mı? Saçma sapan sistemleri var Windows 11 kullanıyorum.

İlk önce Insider programından Windows güncellemeleri bölümünden e-mail'inle çıkacaksın. Daha sonra format atman gerekecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce Insider programından Windows güncellemeleri bölümünden e-mail'inle çıkacaksın daha sonra format atman gerekecek.

Insider proogramı mı? Bende yüklü değil, format atmadan kurtulamaz mıyım? Birkaç tane çözüm gördüm Microsoft forumunda. İstersen atayım buraya bir, sen bak.

Windows Update ayarlarında Insider programına katıl gibi bir bölüm olacak. Oradan yönergeleri izleyerek Insider programından çıkabilirsin. Fakat eğer Insider programından gelen bir güncellemeyi yüklediysen format atman gerekiyor.

Windows Update ayarlarında Insider programına katıl gibi bir bölüm olacak oradan yönergeleri izleyerek Insider programından çıkabilirsin. Fakat eğer Insider programından gelen bir güncellemeyi yüklediysen format atman gerekiyor.

Hocam yanı kurtulabilirim değil mi? Teşekkürler, hiçbir güncellemeyi indirmedim ne olur ne olmaz diye. sağ olun, şimdi bir kontrol edeceğim dediğiniz sayfayı.

Windows Update ayarlarında Insider programına katıl gibi bir bölüm olacak oradan yönergeleri izleyerek Insider programından çıkabilirsin. Fakat eğer Insider programından gelen bir güncellemeyi yüklediysen format atman gerekiyor.

Ekran görüntüsü 2023-10-19 164618.png

Burada mı?
Hocam burada Insider programına girdiğimde bu sayfa çıkıyor.

Ekran görüntüsü 2023-10-19 164729.png

Bu sayfadan bahsediyorsanız onu yaptım, diğer türlü ne yapmalıyım?

Ekran görüntüsü 2023-10-19 165946.png

@Ohlord Hocam burada mısınız?

Sistem geri yüklemeden 2-3 gün öncesine alıp sıfırlama yapmanız lazım, aynısını önceden yaşamıştım.

Sistem geri yüklemeden 2-3 gün öncesine alıp sıfırlama yapmanız lazım, aynısını önceden yaşamıştım.

Hocam anlamadım. Şu an hiçbir güncelleme inik değil. Diğer arkadaş sıfırlamadan çıkarsın demişti. Ben bu sıraya alma seçeneğini nasıl açacağım?

Hocam anlamadım şu an hiçbir güncelleme inik değil diğer arkadaş sıfırlamadan çıkarsın demişti. Ben bu sıraya alma seçeneğini nasıl açacağım?
Hocam güncellemeleri 1 hafta ertele deyip eğer inen güncelleme varsa silin. Ardından sistem geri yüklemeden 2-3 gün öncesine alın ve sıfırlayın.

Hocam güncellemeleri 1 hafta ertele deyip eğer inen güncelleme varsa silin. Ardından sistem geri yüklemeden 2-3 gün öncesine alın ve sıfırlayın.

Yani sıfırlamak şart diyorsun, güncellemeleri 1 hafta erteledim. Şimdi sıfırlamam mı lazım?

Yani sıfırlamak şart diyorsun, güncellemeleri 1 hafta erteledim şimdi sıfırlamammı lazım.

Herhangi bir Insider Preview derlemesi yüklenmemiş ise önizleme derlemelerini durdurun ve güncellemeleri seçerek yükleyin. Bunun için 3. parti yazılım kullanın.

Windows 11 2023 Güncellemesi genel kullanıma sunulduğunda cihazınız Insider programından ayrılacaktır.

Geri
Yukarı