Windows 11 kayıt defterindeki anahtar sıfırlanıyor

Gangster53 YT

Centipat
Daha fazla  
Kayıt defterinde "Bilgisayar\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\DWM" dizinine gidip "accentcolor" değerini değiştirince oturumu kapatıyorum ve yeniden açıyorum. Böylece pencere renklerini özelleştirebiliyorum. Fakat bir daha bilgisayarı kapatıp açtığımda renk varsayılana dönüşüyor.
Kalıcı olarak varsayılana dönüşmemesini sağlamanın bir yolu var mı?
Çünkü pencere renklerini tamamen karanlık yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Windows’unuz orjinalse ayarlardan değiştirebilirsiniz.

Normalde sadece vurgu rengini değiştirebiliyorsunuz. Fakat ben pencereyi ve vurgu rengini ayrı tutmak istiyorum. Ve kayıt defterinden o dizine gidip rengi değiştirdim başarılı. Fakat daha sonra geri sıfırlanıyor.

Olmuyor. Rengi değiştirdikten sonra ya oturumu ya da bilgisayarı kapatmam lazım. Açınca renk uygulanıyor. Fakat, bir daha kapatıp açınca renk sıfırlanıyor. Bunun kendi kendine sıfırlanmasını önlemenin yolu var mı?

O zaten 0. "Bilgisayar\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Themes\History" dizinini buldum orada AutoColor diye birşey var o işe yaramaz değil mi?

Evet denedim olmadı.

Son düzenleme:
Hangi uygulamayı karanlığa çekmeye çalışıyorsun? Daha detaylı bilgi verebilir misin? Aradığın çözüm belki bu olmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı