Windows 11 KB5006369 güncellemesi sorunlu çıktı

Windowsun direk kendisi insider değil dimi?
Windows yükseltme aracı ile yükseltmen lazım.
Eğer düzeltemiyorsan Windows 10'a geri dönebilirsin, sonrasında tekrar yükselt.
Yada yapabiliyorsan en sağlamı temiz bir kurulum yap
insider sürüm. Windows 11 Media creation tool usb flash ile temiz kurulum yapabilir miyim sistem gereksinimleri karşılamıyor yalnız

insider sürüm. Windows 11 Media creation tool usb flash ile temiz kurulum yapabilir miyim sistem gereksinimleri karşılamıyor yalnız

Direk Insider sürümünden çıkamazsın.
Sistem gereksinimleri uygun olmayanlar nasıl kuruyor çok bilgim yok ama sanki forumda bunla ilgili bir konu görmüştüm. Onu kullanmanın bir anlamı yok, hiç bir işe yaramaz ve kalıcı değil.

Microsoftun Windows 11 yükseltme aracı USB' bellekte oluşturuyor.

Ancak temiz kurulum oluyor mu onu tam bilmiyorum. Windows 10 lisansı çalışıyor mu hiç test etmedim. Ben riske girmemek için önce Windows 10 kurup, sonra onla yükseltme yaptım :)

İşlemcim desteklenmediği için Media Creation Tool USB flash ile temiz kurulum yapmıştım. Şu an da gelen güncellemeleri de alİşlemcim desteklemiyor. Craeatio

İşlemcim desteklenmediği için Media Creation Tool USB flash ile temiz kurulum yapmıştım. Şu an da gelen güncellemeleri de İşlemcim desteklemiyor
İşlemcim desteklenmediği için Media Creation Tool USB flash ile temiz kurulum yapmıştım. Şu an da gelen güncellemeleri de alıyorum.
İşlemcim desteklemiyor. Şu an media creation tool ile iso yazdırıyorum flasha. Sorunsuz temiz kurulum yapabilir miyim. Temiz kurulum yaparsam insider dev sürümünden direkt çıkış yapabiliyor muyum hocam

Onu hiç bilmiyorum. Ancak kurarken sanırım öyle bir seçenek gelmişti ve ben betadan devam etmiştim. Ama dediğim gibi tam emin değilim.

Herhangi bir sistem gereksinimi sormadı. Tpm 2.0 var sadece işlemci uymuyor. Temiz kurulum yapıyorum bakalım. Destek için teşekkürler

Geri
Yukarı