Windows 11 key nereden alınmalı?

Adı gibi sağlamdır.

Burada 35 liraya buldum. Bu nasıldır? Windows 11 Pro Dijital Lisans Anahtarı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

@Ketçaplı cips Neden beğenmedim attın söyle de bilelim.

Hocam attığın link duyulmamış bir siteden olduğu için ve ignition adlı kullanıcı en güvenilir siteyi atmış. Zaten o yüzden dislike attım.
Ne alaka. Diğerlerinden aldınız mı? Eminim hayır. En güvenilir diyorsunuz ama win 11 anahtarı diye bir anahtar olmadığı halde fazla fiyattan win 10 vb. anahtarları satıyor.
En uygun siteden alın ve arkanıza yaslanın.

@bursali hocam sağlam lisanstan alacaksanız Windows 10 Pro Lisans anahtarını alabilirsiniz çünkü aralarında fiyat farkı bulunuyor. Windows 10 Lisans anahtarları Windows 11'de sorunsuz olarak çalışıyor.

Aldım hocam şu an onu kullanıyorum diğeri elinde patlayınca ağlarsın sonra ama bunu unutma.
Kardeşim, bilip bilmeden konuşuyorsun.
Bildiğini zannediyorsun ama hiçbir şey bildiğin yok.

Benim işim lisanslarla. Belki bu biraz fikir verir. 20 TL'lik lisanslarla 200 TL'lik lisans arasında tek fark fiyattır. Elma, armut değildir kalite farkı olsun.

Ticaretinin de nasıl yapıldığını iyi bilirim. Lisans elde patlamaz. Lisansla etkinleştirmenin inceliklerini bilmiyorsan ne yapayım.

Şurayı okumanı tavsiye ederim.

Buradan almıştım daha önce, güvenilir. 100 TL üstü vermeye pek de gerek yok aslında:

''Beğenmedim'' ifadesi basıp güvenilir değil diyecekler için önceden kanıt da atayım:

Adsız.png

Geri
Yukarı