Windows 11 kilit ekranı şifresi nasıl kaldırılır?

ByWESKEY

Hectopat
Daha fazla  
Windows 11 kullanmaktayım ve kilit ekranındaki şifreleri kesinlikle kaldıramıyorum. Nasıl yapabilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows imgesi üzerine gelip sağ tıklayın, ayarlar, ardından hesaplar sekmesine gelin. Ardından oturum açma seçenekleri, ve parola kısmına gelin. Oradan şuan ki şifrenizi girip şifreyi sıfırlayabilirsiniz. (Umarım bilgisayar açılışındaki şifreden bahsediyorsunuzdur.)

Windows imgesi üzerine gelip sağ tıklayın, ayarlar, ardından hesaplar sekmesine gelin. Ardından oturum açma seçenekleri, ve parola kısmına gelin. Oradan şuan ki şifrenizi girip şifreyi sıfırlayabilirsiniz. (Umarım bilgisayar açılışındaki şifreden bahsediyorsunuzdur.)
Hocam şifreyi girmeden bilgisayarı direkt açmak istiyor. Ben Windows 10 kullandığım sürece böyle bir seçenek görmedim.

Bilgisayar'a giriş yapabiliyor musunuz?
Evet yapabiliyorum.

Windows imgesi üzerine gelip sağ tıklayın, ayarlar, ardından hesaplar sekmesine gelin. Ardından oturum açma seçenekleri, ve parola kısmına gelin. Oradan şu anki şifrenizi girip şifreyi sıfırlayabilirsiniz. (umarım bilgisayar açılışındaki şifreden bahsediyorsunuzdur.)

Olmamakta evet açılış ekranı.

Hocam şifreyi girmeden bilgisayarı direkt açmak istiyor. Ben Windows 10 kullandığım sürece böyle bir seçenek görmedim.

Evet şifre girmeden açmak istemekteyim ben eskiden şifresiz kullanıyordum formattan sonra şifre koydum ve böyle kaldı.

O zaman bunu yapın.

Merhaba;
Konu çözülmüştür umarım. Benimde başımda böyle bir sorun vardı. Bütün yönergeleri denedim ancak bir sonuç almadım. Ancak şunu önerebilirim. Otomatik doldurma,

Autologon - Sysinternals

Program sayesinde parolanızı 1 defaya mahsus olmak üzere giriyorsunuz, yüklemiş olduğunuz program bundan sonraki tüm parolanızı otomatik dolduruyor. Sonuç olarak tuşa bastığınız gibi direkt olarak PC ana ekranına geçiş yapıyorsunuz.

Geri
Yukarı