Windows 11, korsan Windows 10 kullananlara gelir mi?

Bu saydığınız durumlardan biri olsa zaten lisansı kabul etmez :D.

Ona kalırsa korsan olduğundan emin olduğunuz ücretsiz keyleri de kabul etmezdi.
1624701131392.png

1624701173958.png

Ona kalırsa korsan olduğundan emin olduğunuz ücretsiz keyleri de kabul etmezdi.
Tamam öyleyse sorun yok. Biz korsan kullanıyoruz. Sen orijinal mi kullanıyorsun?

Eğer Microsoft bayisi olsa webteko haberinde yazdığı gibi ürün anahtarı uyduruk e postalardan gelmez, Microsoft resmi e postasından gelirdi.
Eki Görüntüle 1084087

Ben korsana para vermiyorum en azından.
Windowsunuz aktif mi değil anlayamadım?

Ayrıca ben windowsu sitesinden aldım ne bu genelleme?

Aldım diyince linçlemeyin laptop ile beraber geldi lisans.

Ve son olarak ikinci attığınız resimdeki windows personali iyi saçmalamış. 3. Parti yazılımlar ile olmayan bir keyi var edemezsin anca KMS gibi programlar ile aktif edebilirsin o da kendi windowsunu bu şekilde bir key satılmamaktadır çünkü öyle birşey yok.

Yav arkadaşım, yasal olması ile korsan olması farklı şeyler.
Yasal olmaması, korsan olduğu anlamına gelmez.

Yasal olmamak kelime anlamı: Kanunsuz olan ve yasalara aykırı yapılan işler illegal anlamına gelmektedir. Ayrıca doğrudan uzak ve yanlış anlamları kapsamında da cümleye bağlı olarak kullanılabiliyor. Ancak yasal olmayan ve kanunsuz anlamı gündelik yaşam içerisinde bu açıdan en çok kullanılan kelimedir.

Korsan yazılım kelime anlamı: Korsan Yazılım, lisanslı ve telif hakkına sahip ücretli yazılımların izinsiz olarak, herhangi bir bedel ödemeden kullanılan haline denir. Bilgisayarımız içerisinde kullandığımız yazılımların hemen hemen tamamı farklı lisans koşullarıyla kullanıcılara sunulmaktadır.

Aktif ama 0 TL.

Peki o satıcılara Microsoft izin veriyor mu? Eğer verseydi ürün anahtarını Microsoft'e postasından gönderirdi.

O zaman sorun yok, o orijinaldir.
Hocam dediğiniz gibi ucuza satılan keyler yasal değiller. Bu kötü bir şey. Fakat anlatmaya çalıştığım korsan olmamaları. Örnek vermem gerekirse KmsPico korsan bir programdır. Hem korsandır, hem de yasal değildir. Ucuza satılan OEM keyler ise yasal değildir, fakat korsan da değildir. Anlatmak istediğim bu. Yani ucuz keylerin iyi olduğunu falan anlatmaya çalışmıyorum. Sadece yasal olmak/olmamak ile korsan olmak/olmamak arasındaki farkı anlatmaya çalıştım.

Hatalı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı