Windows 11 kullanan var mı?

Desteklenmeyen sistemde kullanıyorum gayet de memnunum en sevdiğim özellik ise dosya yöneticisindeki sekme özelliği işleri kolaylaştırıyor.

Son düzenleme:
7 aydır kullanıyorum arada masaüstü sıkıntılarım oldu güncellemeyle düzelttiler. Dediğiniz Game bar olayını hiç yaşamadım Game bar ayarlarına dokunmadım bile.

7 aydır kullanıyorum arada masaüstü sıkıntılarım oldu güncellemeyle düzelttiler. Dediğiniz Game bar olayını hiç yaşamadım Game bar ayarlarına dokunmadım bile.
Ben Ağustos ayında yüklemiştim bu Game Bar ayarını devre dışı bırakmama rağmen oyuna girince halen bildirim geliyordu o sinirle Windows 10 geri dönmüştüm

Ben ağustos ayında yüklemiştim bu Game bar ayarını devre dışı bırakmama rağmen oyuna girince halen bildirim geliyordu o sinirle Windows 10 geri dönmüştüm.

Sot, Forza oynadığım için Xbox hesabım açık ama Game bar ayarlarına hiç dokunmadım oyunlarda bildirim geldiğini de görmedim şu ana kadar öyle.

Hocam AMD ekran kartı tarafı daha kötü, bir sürü sorun var. NVIDIA kısmını tam bilmiyorum ama AMD GPU olan sistemde geçilmez Windows 11.

Yeni konular

Geri
Yukarı