Windows 11 kullananlar için yeni toplu güncellemesi iyi miydi?

Böyle mi?
Açıkçası benim sistemimde öyle bir sıkıntı yok.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-04-28 074922.png
    Ekran görüntüsü 2022-04-28 074922.png
    68,9 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet uzun zaman sonra yeni bir soru ile karşınızdayım.
Bir Windows 11 kullanıcısı olarakdan merak ettiğim bir konu var. 25 Nisanda yayınlanan ve çoğu bilgisayarlara 26 Nisanda gelen 22.000 652 toplu güncellemesi iyi miydi?
Açıkçası benim sistemimde bir sıkıntı yok, sizin sisteminizde varsa yazabilirsiniz.
Niye böyle bir konu açtım merak ettim ve soru sordum çünkü çoğu kullanıcılar Windows 11 kötü diyor (Technopat)
Yeni konularda görüşürüz hayırlı sahurlar.

Eki Görüntüle 1371432

7 aydır Windows 11 kulanıyom hemen hemen ama bir hatadan dolayı Windows 10 gectim hata bir türlü düzeltilmiyor hatada şu oyuna tıklayınca mikrofondan sesim girmiyor.

Bu güncellemeyle alakalı mı bilmiyorum ama bu güncellemeden sonra bilgisayarım mavi ekran verdi. Bilgisayarı açtığımda ise Windows gezgini bozuldu. Hiçbir şey açılmado uygulamalara birkaç kez tıkladıktan sonra ekranım Full kahverengi oldu ve bilgisayar yaklaşık 1 dakika tepki vermedi.

Insider Preview 10.0.22593 deyim şu an. Herhangi bir sıkıntı olmadan kullanıyorum. Sürükle bırak çubuktaki açık uygulamalarda çalışıyor fakat en sağ alta sürüklediğimde masaüstü hala gelmiyor. Bunun haricinde dertsiz tasasız kullanmaktayım. 22598 gelmiş fakat güncelleme sonrası Windows'a geçmiyor. Siyah ekranda kalıyor. Haliyle geri yüklüyorum. 1-2 defa denedim fakat tık yok. 22593 den devam şimdilik.

Övmeyin artık şu Windows 11'i macOS çakması zaten. Klasörler iconları Mac ile aynı sadece rengi farklı. Güzel kopya olmuş. Tabii Mac'den daha güzel gözüküyor o ayrı, arayüze kanmayın buglarla dolu.

Övmeyin artık şu Windows 11'i macOS çakması zaten. Klasörler iconları Mac ile aynı sadece rengi farklı. Güzel kopya olmuş. Tabii Mac'den daha güzel gözüküyor o ayrı, arayüze kanmayın buglarla dolu.
bir modernleşme gelmesi gerekiyordu oda Windows 11 ile geldi ve günümüze göre iyi bir sistem bana göre.
2.5 aydır ne hata alıyorum ne bir donma.

Son düzenleme:
Son güncellemeyi yükledim sistemim Windows 11 gereksinimlerini karşılıyor tüm sürücüler güncel anakart ve BIOS Windows 11 uyumlu, bir hata ile karşılaşmadım her şey normal gidiyor tabii Windows 10 stabilitesi yok ama bunun daha yeni bir işletim sistemi olduğunu da unutmamak gerek.

Çok ciddi sistem hatası alanlar Windows'a geri bildirim raporlarını gönderin bir incelesinler, buraya yazanların çoğunun laf olsun diye yazdığını düşünmeye başladım, tamam stabil işletim sistemi değil bunun farkındayım ama öyle aşırı kötü de değil tasarım arayüz Windows 10'a göre çok daha iyi zamanla Windows 11 stabil gelecektir. Windows 10 ilk çıktığında çok mu süperdi sanki onda da benzer hatalarla karşılaşıldı.

Sorun yaşayan sistemi uyumsuz olan Windows 10'dan devam etsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı