Windows 11 Kullanımı, Steam’de Neredeyse %16’ya Ulaştı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Steam Windows 11

Steam kullanıcılarının neredeyse yüzde 16’sı, Microsoft’un en yeni işletim sistemi olan Windows 11’i kullanmayı tercih ediyor. Steam, müşterilerin ne tür bilgisayar yazılımı ve donanımı kullandığını analiz etmek adına her ay isteğe bağlı olarak katılım sağlanabilecek ve anonim olma şartı koyan bir anket düzenliyor. Platformun, Şubat 2022 için yaptığı ankette ortaya çıkan en son veriler, donanım […]

Devamı: Windows 11 Kullanımı, Steam’de Neredeyse %16’ya Ulaştı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu boyalı 10'u insanlar neden kullanıyorlar anlam veremiyorum. Üstüne hataları da cabası.

Windows 11'e geçtim yeniden format atmamak için Windows 10'a geçmiyorum. İlk çıktığı zamandan beri de kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım alt tasarım olarakta hoşuma gidiyor.

Steam Windows 11

Steam kullanıcılarının neredeyse yüzde 16’sı, Microsoft’un en yeni işletim sistemi olan Windows 11’i kullanmayı tercih ediyor. Steam, müşterilerin ne tür bilgisayar yazılımı ve donanımı kullandığını analiz etmek adına her ay isteğe bağlı olarak katılım sağlanabilecek ve anonim olma şartı koyan bir anket düzenliyor. Platformun, Şubat 2022 için yaptığı ankette ortaya çıkan en son veriler, donanım […]

Devamı: Windows 11 Kullanımı, Steam’de Neredeyse %16’ya Ulaştı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Çok sorunlu bir sistem 11 kullanıyorum masaüstü bilgisayarımda ve alt çubuktaki 2 fonksiyon çalışmıyor çoğu uygulamaya girerken hata veriyor. Fakat tekrardan formatlayıp dönmek istemediğim için ellemiyorum. FiveM bir sıkıntı çıkartmıyor en azından.

Geri
Yukarı