Windows 11 kullanırken ki deneyimlerim

Benim laptopun bataryası yok. Ondan bu sorunu yaşamadım demek ki. Ama windows 10 a göre daha stabil çalışıyo bende. Yine de tam sürümü beklemek mantıklı tabi
Tam sürüm çok iyi olacaktır. Kanaatim o yönde doğrusu.

Bir arkadaşım Insider ile güncelleyecek fakat diyelim ki beğenmedi ve kurtarma ile geri döndü o zaman veri kaybı yaşar mı?

Bir arkadaşım Insider ile güncelleyecek fakat diyelim ki beğenmedi ve kurtarma ile geri döndü o zaman veri kaybı yaşar mı?
Update üzerinden yapacaksa herhangi bir veri kaybı elbette olmayacaktır.

Ben az önce Insider ile güncelledim ve kullandım. İlk sefer de herhangi bir sorun yoktu gayet stabildi. Windows Update geldi, Update'de Windows 10 güvenlik güncellemesi yazıyordu. Yükledim yeniden başlattı ve exprolel.exe açılma hatası verdi. Masaüstüne erişemedim. Shift+yeniden başlatma ile güvenli mod sekmesinden eskiye geri döndüm. Herhangi bir veri kaybım olmadı. Saygılarımla...

Tamamdır çok teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…