Windows 11 kullanmak için daha erken mi?

Çıkalı uzun zaman oldu ilk çıktığındaki sorunları yok artık. Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum çok nadir sorunla karşılaştım.

Windows 11, içerdiği ekstra garip garip zorunluluklar yüzünden büyük ihtimalle hiçbir zaman Windows 10 kadar optimize olmayacak.

Biraz çağdaş olun Windows 11 kullanacaksın tabii ki.

Anakartım olan B450MS2H sayesinde TPM ve Secure Boot'u aynı anda açamıyorum dolayısıyla Windows 11'de Valorant oynayamıyordum. Ee Linux'ta da oynayamıyorum. Eğer mevzu çağdaş olmaksa ortalama bir Linux dağıtımı Windows 11'den daha çağdaş zaten. Windows 11 bu dayatmalarını devam ettirdiği sürece asla Windows 10 kadar bile çağdaş ve stabil olamayacak gibi duruyor.

Monster Abra A5 v17.2.3 kullanıyorum. İnternet sürekli kopuyor. Aynı zamanda Windows 11 yüklü. Windows 11 için erken midir sizce?
W11 şu anda iyi durumda ama her pc için aynı şeyi söyleyemem sorsak forumda w11 kullananların çoğunluğu memnundur ama dediğim gibi her pc de aynı performansı vermiyor ve bazı oyunlarda hata verebiliyor aslında biraz da deneme yanılma ile anlaşılacak bir konu. W10 da bir deneyin eğer yapabilirseniz.

Açıkçası deneyimlerime göre masaüstünde Windows 11 daha stabil çalıştığını gözlemledim. Laptopta ise tam tersi Windows 10 daha başarılı. Kullandığım ürününden kaynaklı da olabilir tabii ama gözlemlerim bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı