Windows 11 kurduktan sonra sesler gecikmeli geliyor

Makaleler
12
Daha fazla  
YouTube'da video izlemeye çalıştığımda ses 1-2 saniye geç başlıyor. Discord'da da benzer durum var, videoların sesi yine YT gibi geç geliyor, kanaldan çıkanların bildirim sesi birkaç saniye sonra kesik geliyor vb. bilgisayara format atmadan önce böyle bir sorun yoktu.

Kulaklık Razer BlackShark V2 Pro, ek olarak bu sıkıntı sadece kulaklıkta oluyor monitör hoparlöründe bir sorun yok. Ne yapabilirim?

YouTube'da video izlemeye çalıştığımda ses 1-2 saniye geç başlıyor. Discord'da da benzer durum var, videoların sesi yine YT gibi geç geliyor, kanaldan çıkanların bildirim sesi birkaç saniye sonra kesik geliyor vb. bilgisayara format atmadan önce böyle bir sorun yoktu.

Kulaklık Razer BlackShark V2 Pro, ek olarak bu sıkıntı sadece kulaklıkta oluyor monitör hoparlöründe bir sorun yok. Ne yapabilirim?

Kulaklığın driverini güncelle.

İyi de eski sürümü nereden bulacağım? Razer'ın sitesinde yok. Güvenilir bir yer varsa paylaşabilir misiniz?

Sorunun kulaklığınızın driverlerinde olduğundan emin misiniz? Windows 11'de bu sorunu yaşayan bazı insanlara rastladığımı hatırlıyorum yabancı forumlarda.
Aynı zamanda bir arkadaşım Windows 11 kurduktan sonra kulaklığının mikrofonunun çalışmadığından bahsetti. Ve evet kulaklığınızın marka modelinin sürücüleri sitede yoksa Razer'in bu hatayı gidermesini beklemek zorundasınız.

Bir önceki sürüme dönün diyen sizdiniz, ben de ona karşın yazdım. Sürücüsünden kaynaklandığından emin değilim size soruyorum, o yüzden konu açtım da sürücüyü silince sorun düzeliyor. Büyük ihtimal sürücüyle alakalı. Eski sürümü güvenilir bir yer olsa yükleyeceğim ama bulamadım.

Mikrofonla pek işim yok şu anlık.

Ve evet kulaklığınızın marka modelinin sürücüleri sitede yoksa Razer'in bu hatayı gidermesini beklemek zorundasınız.

Yok değil sitede eski sürüm yok. Peki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı