Çözüldü Windows 11 kurulum esnasında, "Beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ercannnnn245

Attopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma format atmak istedim fakat kurulum esnasında yeniden beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı diyor. Diğer konulardaki Regedit'den local machine System setup süreci maalesef işe yaramıyor çünkü setupun içinde status yok.

Başımda ağlayan 12 yaşında bir çocuk var ve migren hastasıyım. Desteğinizi bekliyorum.

Çözüm
Farklı bir disk ile de kurulum yapmayı deneyin. Başarılı olursa ıskartaya ayırabilirsiniz.

Farklı bir diskim yok almaya şu anlık maddi gücüm yok zaten. Bunu netleştircek bir yol var mı hocam?

Sorunu şu şekilde çözdüm. SSD çıkar tak yaptım. RAM'ın 1 tanesini söktüm. Bu şekilde kurulum başarılı. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Musait oldugu zaman bakabilir. Teknik destek olarak daha bilgili. Yapabilecegimiz ayarlari yaptik ama duzelmedi, donanimsal olarak yardimci olabilir. Ve mumkunse yarin tekrar etiket atabilirsiniz.

Yine de emeğin nezaketin ve hızlı geri dönüşün için teşekkür ederim. Umarım @Yener K. geri dönüş yapmayı ihmal etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk kaynaklı olma ihtimali de var.

Farklı bir disk ile de kurulum yapmayı deneyin. Başarılı olursa ıskartaya ayırabilirsiniz.

Farklı bir diskim yok almaya şu anlık maddi gücüm yok zaten. Bunu netleştircek bir yol var mı hocam?

Sorunu şu şekilde çözdüm. SSD çıkar tak yaptım. RAM'ın 1 tanesini söktüm. Bu şekilde kurulum başarılı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı