Çözüldü Windows 11 kurulum esnasında, "Beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ercannnnn245

Attopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma format atmak istedim fakat kurulum esnasında yeniden beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı diyor. Diğer konulardaki Regedit'den local machine System setup süreci maalesef işe yaramıyor çünkü setupun içinde status yok.

Başımda ağlayan 12 yaşında bir çocuk var ve migren hastasıyım. Desteğinizi bekliyorum.

Çözüm
Farklı bir disk ile de kurulum yapmayı deneyin. Başarılı olursa ıskartaya ayırabilirsiniz.

Farklı bir diskim yok almaya şu anlık maddi gücüm yok zaten. Bunu netleştircek bir yol var mı hocam?

Sorunu şu şekilde çözdüm. SSD çıkar tak yaptım. RAM'ın 1 tanesini söktüm. Bu şekilde kurulum başarılı. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Hayir, silmen gerekiyor. Aniden mi yeniden baslatiliyor yoksa yeniden baslatiliyor diyor mu? Belki yuke girdiginden de ansizin yeniden baslatilip dosyalarin yuklenmesini engelliyor olabilir.

Sanırım yüke girdiğinden aldığım günden beri ilk defa kasma sorunu yaşadım o da yüzde 66'ya gelirken kasıyor yeniden başlıyor sonra hata veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım yüke girdiğinden aldığım günden beri ilk defa kasma sorunu yaşadım oda yüzde 66 ya gelirken kasıyor yeniden başlıyor sonra hata veriyor.

İlginc. Yarin internet kafeye gidip Windows 10 ISO kurup deneyebilirsin. Ya da su Windows 10 USB bellege kurulan versiyon var. O da denenebilir. Bir de BIOS'ta sicakliklar gozukuyor mu?

İlginc. Yarin internet kafeye gidip Windows 10 ISO kurup deneyebilirsin. Ya da su Windows 10 USB bellege kurulan versiyon var. O da denenebilir. Bir de BIOS'ta sicakliklar gozukuyor mu?

Evet bios çalışıyor. Farklı bi labtoptan denedim zaten usbye kurdum olmadı o. İşin garip tarafı diğer konularda regedit üzerinden çözülmüş bu sorun bende regedit üzerindeki söyledikleri klasör bile yok.

Evet BIOS çalışıyor. Farklı bir labtoptan denedim zaten USB'ye kurdum olmadı o. İşin garip tarafı diğer konularda Regedit üzerinden çözülmüş bu sorun bende Regedit üzerindeki söyledikleri klasör bile yok.

Windows 10 icin gecerli olabilir o.
BIOS calisiyor ama BIOS'taki sicaklik yaziyor mu?

Baska bir laptopa ayni ISO ile kurdun ama sorun olmadi, degil mi? Peki, simdi mi yaptin?

Windows 10 icin gecerli olabilir o.
BIOS calisiyor ama BIOS'taki sicaklik yaziyor mu?

Baska bir laptopa ayni ISO ile kurdun ama sorun olmadi, degil mi? Peki, simdi mi yaptin?

Evet sıcaklıklar gözüküyor değerler 25 derece falan. Evet siz söylediniz denedim olmadı. Kafayı yemek üzereyim dünya üzerinde bir bende mi var bu arıza?

Evet sıcaklıklar gözüküyor değerler 25 derece falan. Evet siz söylediniz denedim olmadı. Kafayı yemek üzereyim dünya üzerinde bir bende mi var bu arıza.

Su anki USB ile ve ISO ile az once baska bir bilgisayara kurdugunuz zaman problem olmadiysa sorun donanimsal SSD, RAM oldugundan dosyalar aktarilmayip ya da reset atiyor olabilir. Bir de BIOS ayarlarini sifirlayin derim.

Su anki USB ile ve ISO ile az once baska bir bilgisayara kurdugunuz zaman problem olmadiysa sorun donanimsal SSD, RAM oldugundan dosyalar aktarilmayip ya da reset atiyor olabilir. Bir de BIOS ayarlarini sifirlayin derim.

Başım ağrıdı artık yarın deneyip sonucu paylaşacağım desteğin için sağ olasın yarın görüşürüz.

Bu arada BIOS'u sıfırladım. Hata gelmiyor fakat sürekli yeniden başlıyor sistem.

Başım ağrıdı artık yarın deneyip sonucu paylaşacağım desteğin için sağ olasın yarın görüşürüz.

Bu arada BIOS'u sıfırladım. Hata gelmiyor fakat sürekli yeniden başlıyor sistem.

@Yener K. Yardimci olabilir.

Nasıl ulaşıncam kendisine.

Musait oldugu zaman bakabilir. Teknik destek olarak daha bilgili. Yapabilecegimiz ayarlari yaptik ama duzelmedi, donanimsal olarak yardimci olabilir. Ve mumkunse yarin tekrar etiket atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı