Windows 11 lisans anahtarı ile ofis programları kullanılabilir mi?

Windows 11 keyinizi kurulum yapılırken girecektir. Windows 11 keyi Office programlarıyla birbirlerine bağlı şeyler değildir. Crack olarak Office'yi ister key olsun ister olmasın sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Benden size tavsiye senelik Office keyleri var iken gidip crack kullanmayın.
Hocam windows 11 key bile zorla aldırıyorum 100 tllik şey oldugu için çok zorlamak istemiyorum şansımı :)

Neden 100TL veriyorsunuz keye PTT de 10TL'ye bile var lütfen paranızı boşa harcamayın 30 40TL yede Office key alın PC'nize virüs bulaştırmayın.
Hocam ben bulamadım. Saglamlisansda 120 lira jetlisansta 100 lira link varsa atın ama bir kaç tane olsun.

Neden 100TL veriyorsunuz keye PTT de 10TL'ye bile var lütfen paranızı boşa harcamayın 30 40TL yede Office key alın PC'nize virüs bulaştırmayın.
Aynı office cracki kurar zaten şuanda da kullandığımı o kurmuştu.
@aydoğan akkoç

Son düzenleme:
Hocam ben bulamadım. Saglamlisansda 120 lira jetlisansta 100 lira link varsa atın ama birkaç tane olsun.

Aynı Office cracki kurar zaten şu anda da kullandığımı o kurmuştu.
@aydoğan akkoç

Bu Office için.
Bu da Windows 11 key.
Bu mağazadan yaklaşık 30'a yakın key aldım sıkıntı yaşamadım sıkıntı çıksa bile anında ilgileniyorlar.

Bu Office için.
Bu da Windows 11 key.
Bu mağazadan yaklaşık 30'a yakın key aldım sıkıntı yaşamadım sıkıntı çıksa bile anında ilgileniyorlar.

1 yıllık diyorsunuz da 2-3 ay sonra bir sorun çıkınca benim başım ağrıyacak. Ayrıca sağlamlisans, jetlisans gibi sitelerde neden 90-130 liraya key satıyorlar ve alanda çok o arkadaşlar aptal mı?

1 yıllık diyorsunuz da 2-3 ay sonra bir sorun çıkınca benim başım ağrıyacak. Ayrıca sağlamlisans, jetlisans gibi sitelerde neden 90-130 liraya key satıyorlar ve alanda çok o arkadaşlar aptal mı?

Ayrıca bu lisansları çok fazla kişi kullanıyor. Teknoloji geliştikçe tespiti kolaylaşacaktır. Bunlar MAK lisans çok fazla kişi kullanıyor MAK olmayabilir de bilmiyorum ama aynı key farklı farklı kullanicılar kullaniyor.

Hocam benim başım ağrımasın Windows 11'imi kuracağım. Crack Word'ler de kalabilir çok olsa tekrar format atarım sonra kafama eserse alırım Office dosyası şu an gerçekten onunla uğraşamayacağım. Teşekkürler yine de.

Ayrıca bu lisansları çok fazla kişi kullanıyor. Teknoloji geliştikçe tespiti kolaylaşacaktır. Bunlar MAK lisans çok fazla kişi kullanıyor MAK olmayabilir de bilmiyorum ama aynı key farklı farklı kullanicılar kullaniyor.

Hocam benim başım ağrımasın Windows 11'imi kuracağım. Crack Word'ler de kalabilir çok olsa tekrar format atarım sonra kafama eserse alırım Office dosyası şu an gerçekten onunla uğraşamayacağım. Teşekkürler yine de.

Jetlisans sağlam lisansın adı var 🤷 tercih size kalmış başınız ağrımaz ayrıca ağrısa bile 80TL'den bahsediyoruz.

Mas HWID activation yap gitsin ayni şey bosuna para verme. Office ve 11i lisanslar kalici olarak.

Mas HWID activation yap gitsin ayni şey bosuna para verme. Office ve 11i lisanslar kalici olarak.

@pawEn dostum bosuna eksilemissin. Senin para verecegin 10 liralik 100 liralik keyleri sen bu programlar ile lisanslanan keylerden farkli mi saniyorsun?

Orijinal Windows lisansi 4bin TL. 100 lirani cope atmaman icin tamamen ayni olayi oneriyoruz sen gelmis eksiliyorsun. Sen boş ver 300 TL ver kardesim orijinal sandigin keylere :D

Cok orijinal arayan gitsin 4 bin TL'ye magazadan alsin. Yillik 1300 TL ile de Office lisansi alabilirsin. Tek ve orijinal yontemi budur. Diger yontemlerinin hicbirinin de bu guvenli programdan farki yoktur. Program GitHub'da yani Microsoft'un sitesinde acik kaynak kodlu olarak paylasilmis. Cahilik baska bir şey enayilik baska.

Enayi turnusolu eksilemelerden artiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı