Çözüldü Windows 11 lisans olmadan etkinleştir uyarısı nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

viceofhumanity

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx yok i9 yok monitör 60 hz
PC'mi 10'dan 11'e geçirdim. Windows 11'i kurdum. Birkaç aydır kullanıyorum ama sağ kenarda duran Windows'u aktive edin çok sinirime gitmeye başladı. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bunlar crackli mi veya sahte kod mu çünkü bilgisayarıma KMS pico tarzı bir pislik çıksın istemiyorum.

KMS sunucularını kullanıyor.

Bende zamanında bu yöntemi deniyordum oyunlarda durduk yere ping artışı yaşıyordum 2 3 dakika boyunca sonra düzeliyordu.

Key alıp sıfırdan kurulum yaptıktan sonra düzeldi.
Youtubede bunun videosunu görmüştüm çoğu yorumda oldu diyolardı yazdığın şeyinyoutube yaz çikar

cmd yazarak yönetici olarak çalıştır diyoruz.. çıkan siyah ekranda aşağıda vereceğim kodları sırasıyla yazıyoruz.

• cscript slmgr.vbs /ipk "KEY"
  • cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc
  • cscript slmgr.vbs -ato,

Tırnak içerisinde KEY yazan kısmı silerek aşağıdaki windows 11 sürümünüze göre serial key'inizi girmeniz gerekiyor.

İşte Windows 11 Seral Key (Etkinleştirme)
Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Home N: 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM
Home Single Language: 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH
Home Country Specific: PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR
Professional: W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Professional N: MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9
Education: NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
Education N: 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ
Enterprise: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
Enterprise N: DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

buradan yapabilirsiniz

CMD yazarak yönetici olarak çalıştır diyoruz. Çıkan siyah ekranda aşağıda vereceğim kodları sırasıyla yazıyoruz.

• Cscript slmgr. VBS /ipk "key"
  • Cscript slmgr. VBS /skms KMS. Lotro. CC.
  • Cscript slmgr. VBS -ato,

Tırnak içerisinde key yazan kısmı silerek aşağıdaki windows 11 sürümünüze göre Serial key'inizi girmeniz gerekiyor.

işte Windows 11 seral key (etkinleştirme)
Home: TX9XD-98N7v-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Home n: 3KHY7-WNT83-dgqkr-F7HPR-844BM
Home Single Language: 7HNRX-D7KGG-3K4rq-4wpj4-ytdfh
Home country specific: Pvmjn-6dfy6-9ccp6-7BKTT-D3wvr
Professional: W269n-wfgwx-YVC9B-4J6C9-T83gx
Professional n: MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-gcqg9
Education: NW6C2-qmpvw-D7kkk-3gkt6-vcfb2
Education n: 2wh4n-8QGBV-H22JP-CT43Q-mdwwj
Enterprise: Nppr9-fwdcx-D2C8J-H872K-2YT43
Enterprise n: Dph2v-ttnvb-4x9Q3-TJR4h-khjw4

Buradan yapabilirsiniz.

Bunlar crackli mi veya sahte kod mu çünkü bilgisayarıma KMS pico tarzı bir pislik çıksın istemiyorum.

cmd yazarak yönetici olarak çalıştır diyoruz.. çıkan siyah ekranda aşağıda vereceğim kodları sırasıyla yazıyoruz.

• cscript slmgr.vbs /ipk "KEY"
  • cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc
  • cscript slmgr.vbs -ato,

Tırnak içerisinde KEY yazan kısmı silerek aşağıdaki windows 11 sürümünüze göre serial key'inizi girmeniz gerekiyor.

İşte Windows 11 Seral Key (Etkinleştirme)
Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Home N: 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM
Home Single Language: 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH
Home Country Specific: PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR
Professional: W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Professional N: MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9
Education: NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
Education N: 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ
Enterprise: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
Enterprise N: DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

buradan yapabilirsiniz
KMS kullanılmasını önermem çeşitli virüslere önayak olabiliyor.

Bende zamanında bu yöntemi deniyordum oyunlarda durduk yere ping artışı yaşıyordum 2 3 dakika boyunca sonra düzeliyordu.

Key alıp sıfırdan kurulum yaptıktan sonra düzeldi.

Çözüm
KMS kullanılmasını önermem çeşitli virüslere önayak olabiliyor.

Bende kullanmıyorum zaten ama bunlar belli server a bağlı keyler değil mi bildiğim kadarıyla o keylerden benim PC m e uzaktan erişebiliyorlar ve bunun olacağına key alırım daha iyi.

Key aldıktan sonra düzeldi.

Peki teşekkürler, kullanmamam gerektiğini bir daha hatırlattınız. Peki Key'i nereden almıştınız?

Bende kullanmıyorum zaten ama bunlar belli server a bağlı keyler değil mi bildiğim kadarıyla o keylerden benim PC m e uzaktan erişebiliyorlar ve bunun olacağına key alırım daha iyi.

Hocam key alacaksanız Jet lisans sağlam lisans gibi yerlerden alabilirsiniz eğer Windows 10 ile Windows 11 keyleri arasında fiyat farkı varsa mesela Sağlam lisansta fiyat farkı var Windows 10 Lisans anahtarı alabilirsiniz daha uygun ve Windows 10 Lisans anahtarları Windows 11'de sorunsuz çalışıyor.

Peki teşekkürler kullanmamam gerektiğini bir daha hatırlattınız peki key i nereden almıştınız.

Ben Sağlam lisanstan Windows 10 Pro Retail ürün anahtarı almıştım ve format ekranında girmiştim sorunsuz şekilde etkinleştirilmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı