Windows etkinleştir yazısı nasıl kaldırılır?

@echo off taskkill /F /IM explorer.exe explorer.exe exit

Bu kodları başlarındaki noktalar olmadan bir txt dosyasına yaz. activasyon.bat olarak adlandır. Yönetici olarak çalıştır. Bilgisayarı yeniden başlat.
Kendi konumda böyle bir şey yazıldı ve işe yaradı, bende ertesi gün geri gelmişti ama belki sende tamamen gider.

Ucuz bir retail lisans alın.
Bunu yazmam forum kuralları açısından uygunmu bilmiyorum fakat ucuz yollu 15-20 TL gibi fiyatlara Windows+Office için OEM veya Retail key alarak bilgisayarınızı ömür boyu lisanslı olarak kullanabilirsiniz.
Önerdiğinz var mı?

CMD'ye bcdedit -set testsıgnıng off + enter yazarak kaldırabilirsin ama Windows'un özelliklerini kullanamazsın.
Kendi konumda böyle bir şey yazıldı ve işe yaradı, bende ertesi gün geri gelmişti ama belki sende tamamen gider.
Yok hocam CMD ile de uğraşmak istemiyorum direk şu 10-15 TL'lik keylerden almak istiyorum.

Kendi konum böyle bir şey yazıldı ve işe yaradı, ben ertesi gün geri gelmişti ama belki sen tamamen gider.

Explorer.exe'i yeniden başlatmayı Görev Yöneticisi'nden bile yaparsınız. Bence bu kalıcı çözüm değil.

Son düzenleme:
İnternetten ücretsiz bulduğum Retail Key'le etkinleştirme yapıyordum CMD üzerinden. KMSpico'nun yazılımsız hali. Eğer yasak değilse akşam kodlarını atayım. Windows 10'un hangi sürümü? (Pro, Home vb.)

Önerdiğinz var mı?

Yok hocam CMD ile de uğraşmak istemiyorum direk şu 10-15 TL'lik keylerden almak istiyorum.
Kendiniz söylemişsiniz hocam çözümü, PttAVM gibi sitelerden veya jetlisans.com saglamlisans.com önerebilirim. Jetlisanstan kendim key aldım, bir sıkıntı çıkmadı. Jetlisans'ta zam gelmiş fiyatlara, PTT'nin sitesinde daha uyguna vardı galiba.

Geri
Yukarı