Windows 11 lisansı için sağlam lisans vs yazılım budur

mr.74

Centipat
Daha fazla  
VULCAN-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX EX 1-Click OC GeForce RTX 4060 Ti 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Bu sistemi alacağım Allah'ın izniyle ve Windows işletim sistemi düşünüyorum. O yüzden uyguna Windows 11 almak istiyorum. Ama nereden, nasıl, hangisini almalıyım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Sağlam lisansı her yerde önerirler ama az önce sağlam Lisans'tan alınan Windows 11 Pro reatail key kullanılmış çıktı başlıklı konuyu okudum ve şüphelenmeye başladım. Yazılım budur ise daha uyguna veriyor ama güvenilirliğini bilmiyorum sizce nereden güvenilir bir şekilde alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlam lisans bence, kendimde oradan Windows 11 keyi almıştım. Forumda Yazılım Budur ile ilgili açılan olumsuz konular var.
Hocam ben bu konuya açarken gözüme çarptı o konu ve 1 ay önceydi siz ne zaman aldınız?

@550497 hocam birde alırken hangisini almalıyım yanında birçok anlamadığım kısaltmalar var Windows 11 Pro aldım diyelim attığım sistem için hangisini önerirsiniz link atar mısınız?

Geri
Yukarı