Windows 11 lisansını nereden almalıyız?

enzolak

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 28 gün sonra Windows 10 Pro lisansım bitecek ve ben de Windows 11'e geçmek istiyorum ancak güvenilir ürün anahtarını nereden alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de ben Windows 11'e şu an yükseltme yaparsam mevcut lisansım yenileniyor mu yoksa 28 gün sonra yine yenilemem gerekir mi? Ek olarak oyun için Home mu yoksa Pro sürümü mü?

Son düzenleme:
Arkadaşlar 28 gün sonra Windows 10 Pro lisansım bitecek ve ben de Windows 11'e geçmek istiyorum ancak güvenilir ürün anahtarını nereden alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de ben Windows 11'e şu an yükseltme yaparsam mevcut lisansım yenileniyor mu yoksa 28 gün sonra yine yenilemem gerekir mi?

Ben Windows 10 Pro lisansını kullanıyordum Windows 11'e yükseltdim lisansımı yenilemek gerekmedi.

Sağlam lisanstan al geç.

Arkadaşlar 28 gün sonra Windows 10 Pro lisansım bitecek ve ben de Windows 11'e geçmek istiyorum ancak güvenilir ürün anahtarını nereden alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de ben Windows 11'e şu an yükseltme yaparsam mevcut lisansım yenileniyor mu yoksa 28 gün sonra yine yenilemem gerekir mi?

Genellikle bilgisayar tamircilerinden vb ücret karşılığında Windows 11 Pro lisans yapabilirler belki.

Genellikle bilgisayar tamircilerinden vb ücret karşılığında Windows 11 Pro lisans yapabilirler belki.

Bilgisayar tamircisi senden parayı alıyor ve KMSpico yapıyor. Sende orijinal lisans diye bütün cookielerini veriyorsun.

Arkadaşlar 28 gün sonra Windows 10 Pro lisansım bitecek ve ben de Windows 11'e geçmek istiyorum ancak güvenilir ürün anahtarını nereden alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de ben Windows 11'e şu an yükseltme yaparsam mevcut lisansım yenileniyor mu yoksa 28 gün sonra Yi9ne yenilemem gerekir mi? Ek olarak oyun için Home mu yoksa Pro sürümü mü?

Ben şu an Pro sürüm kullanıyorum memnunum oyunda sıkıntı çıkarmıyor bende.

Geri
Yukarı