Çözüldü Windows 11 masaüstünde saydam pencere görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf Bayar

Hectopat
Bilgisayar tam orada görünen kare gibi sanki orada bir program varmışçasına oraya fareyi götürdüğümde fare tekerleğe dönüşüp bir şey yükleniyormuş gibi gözüküyor. Bilgisayarı yeniden başlattım ama sorun çözülmedi. Yardım eder misiniz?

1640204319400.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar tam orada görünen kare gibi sanki orada bir program varmışçasına oraya fareyi götürdüğümde fare tekerleğe dönüşüp bir şey yükleniyormuş gibi gözüküyor. Bilgisayarı yeniden başlattım ama sorun çözülmedi. Yardım eder misiniz?

Eki Görüntüle 1249068

Windows 11 hatası. Başlat menüsüne tıklayın düzelmesi lazım. Ya da arama düğmesine basınca.

Çözüm
Windows 11 de böyle ufak çaplı hatalar hala mevcut. Bu tarz problemlerde ben görev yöneticisinden Windows Gezgini ni yeniden başlatıyorum düzeliyor.

Tasarım anlamında çağ atlamışsınızdır evet. Ve diğer yönleri ile de. Ama yine de 8.1'de güzeldir.

Evet güzeldir de stabil değil boşta RAM ve CPU kullanımı bazen kafasına göre artıyor güncellemeleri yüklemezseniz deliriyor bazen de güncellemeleri indiremiyorsunuz.Windows 11 rahat tüm sürücüleri ve güncellemeleri otomatik yüklüyor.

Geri
Yukarı