Windows 11 mi 10 mu?

melihscofield0

Centipat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 12400F
Gigabyte H610M H
2X8 Gskill 2133 mhz ram
Crucial 500 Gb M2 SSD
Crucial BX500 Sata SSD
WD 2TB HDD
Meslek
Özel Sektör/ Ücretli
RAM
16 gb corsaır
SSD veya HDD modeli
crucial ssd
Ekran kartı
1650 super
Anakart
h310 r k 2.0
İşlemci
i3 9100f
Arkadaşlar Windows 11 Pro sürümüne geçtim. Daha önce Windows 10 Pro kullanıyordum. Arayüze alışacak gibiyim fakat nedense oyunlarda performanslı değil gibime geliyor. Sizlerde de bu durum böyle mi arkadaşlar? Siz Windows'un hangi sürümünü kullanıyorsunuz? 11 kullanan arkadaşların ayar önerisi var mı acaba?

Arkadaşlar Windows 11 Pro sürümüne geçtim. Daha önce Windows 10 Pro kullanıyordum. Arayüze alışacak gibiyim fakat nedense oyunlarda performanslı değil gibime geliyor. Sizlerde de bu durum böyle mi arkadaşlar? Siz Windows'un hangi sürümünü kullanıyorsunuz? 11 kullanan arkadaşların ayar önerisi var mı acaba?
Windows 10 Pro daha stabil bir işletim sistemi

Windows 10 Pro daha stabil bir işletim sistemi
evet bana da öyle geliyor hocam. şu an 11 kullanıyorum ve gerçekten göze daha hoş geliyor fakat 10 harbiden daha kararlı ve stabilmiş onu fark ettim.

Dönmenize gerek yok 11 biraz daha fazla bellek kullanıyor sadece.

Bellek kullanımına bende dikkat ettim aslında arlarında pek fark göremedim hocam. Ama oyun performansında kötü gibime geliyor ya da yeni geçince bana mı batmaya başladı acaba?

Bilgim yok yorum yapacağım. Arkadaşımda yeni model Monster Notebook'lardan bir tane var Windows 11 olarak mı gelmiş otomatik güncellemeyi mi yapmış bilmiyorum. Valorant'ta yayındayken minik droplar giriyordu Windows 10 formattan sonra bilgisayarının daha performanslı olduğunu kendisi söylemişti.

evet bana da öyle geliyor hocam. şu an 11 kullanıyorum ve gerçekten göze daha hoş geliyor fakat 10 harbiden daha kararlı ve stabilmiş onu fark ettim.

Bellek kullanımına bende dikkat ettim aslında arlarında pek fark göremedim hocam. Ama oyun performansında kötü gibime geliyor ya da yeni geçince bana mı batmaya başladı acaba?
Ben 11 kullanıyordum sizin gibi 10'a geçtim farklar cart curt ama ben bişey anlamadım hocam.
Yani aralarında bir fark yok bana göre 11 fazla bellek kullanıyor diye dönmüştüm sadece. Format attığıma değmedi yani.

Bilgim yok yorum yapacağım. Arkadaşımda yeni model Monster Notebook'lardan bir tane var Windows 11 olarak mı gelmiş otomatik güncellemeyi mi yapmış bilmiyorum. Valorant'ta yayındayken minik droplar giriyordu Windows 10 formattan sonra bilgisayarının daha performanslı olduğunu kendisi söylemişti.

Ready or Not oyununda bayağı droplar yedim şimdi tekrardan driver kontrolu yapacağım. Ama bariz şekilde 11 arayüzü daha kullanışlı ama keşke performansı da iyi olsa biraz daha

Ben 11 kullanıyordum sizin gibi 10'a geçtim farklar cart curt ama ben bir şey anlamadım hocam.
Yani aralarında bir fark yok bana göre 11 fazla bellek kullanıyor diye dönmüştüm sadece. Format attığıma değmedi yani.

Sizce oyun performansında aşırı bir fark oluyor mu?

Ready or Not oyununda bayağı droplar yedim şimdi tekrardan driver kontrolu yapacağım. Ama bariz şekilde 11 arayüzü daha kullanışlı ama keşke performansı da iyi olsa biraz daha.

Hocam Windows 11'in fazla üstüne uğraşılmadığı için bu zamanlarda normal bu türlü sıkıntılar Windows 10'un üzerine yaklaşık 8 yıl uğraşıldı yani daha stabil olması normal.

Geri
Yukarı